Media obiegło bulwersujące nagranie, na którym Will Smith stając w obronie swojej żony uderzył prowadzącego galę Oscarów. Aktor przerwał milczenie i postanowił przeprosić za incydent.

Tegoroczna gala wręczenia Oscarów pełna była burzliwych emocji. Will Smith zdobył statuetkę dla najlepszego aktora za film „King Richard: Zwycięska rodzina”. Jego dobry nastrój został jednak zburzony, przez żart prowadzącego, Chrisa Rocka, na temat choroby jego żony, która cierpi na łysienie plackowate.

Will Smith tak mocno się zdenerwował, że wstał i spoliczkował komika.

Filmik z incydentu błyskawicznie obiegł media i stał się hitem. Will Smith przeprosił wszystkich gości oraz Akademię Filmową.
Sam Chris Rock nie usłyszał jednak słowa przepraszam. Pojawiło się ono dopiero w oficjalnym oświadczeniu na Instagramie aktora.

— Przemoc we wszystkim formach jest trująca i destrukcyjna. Moje zachowanie podczas wczorajszego rozdania Oscarów było niedopuszczalne i niewybaczalne. Dowcipy o mnie są częścią pracy, ale żart o stanie zdrowia Jady był dla mnie zbyt trudny do zniesienia i zareagowałem emocjonalnie — napisał Smith.

— Chciałbym cię publicznie przeprosić, Kris. Jestem zawstydzony, że nie zachowałem się jak mężczyzna, którym chce być. W świecie miłości i dobroci nie ma miejsca na przemoc. Chciałbym również przeprosić Akademię, producentów gali, wszystkich uczestników i widzów oglądających na całym świecie. Chciałbym przeprosić rodzinę Williamsów i ekipę filmu „King Richard: Zwycięska rodzina”. Głęboko żałuję, że moje zachowanie splamiło to, co było dla nas wszystkich wspaniałą podróżą. Pracuję nad sobą — wyjaśnił aktor.

źródło: Twitter.com, YouTube.com

(Visited 319 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj