Jeden z ukraińskich żołnierzy opublikował film, na którym przemówił do prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Wojskowy zwrócił się do polityka z nietypową prośbą.

Wideo szybko stało się hitem sieci. Mężczyzna podziękował Polsce za pomoc w trwającej wojnie. Powiedział, że ma również prośbę związaną z uchodźcami, którzy nie potrafią zachować się na poziomie w naszym kraju.

– Drodzy, kochani Polacy, mam wielką prośbę od naszych wojskowych żebym coś takiego nagrał. No to nagrywam. Drodzy, kochani, naprawdę chcę podziękować od wszystkich wojskowych za tę pomoc, jaką nam dajecie. Chcę podziękować każdemu Ukraińcowi, który nam pomaga za granicą. Dużo nam pomagają, jesteśmy jak jeden naród. To jest niesamowite – podkreślił żołnierz na opublikowanym nagraniu.

Dodał, że jest ok. 1 proc. uchodźców, którzy łamią zasady i dobre normy.

– Jak wchodzę na Tiktoka czy Instagrama, widzę jak z gwinta napie***ą, piszą, że są uchodźcami, cieszą się tym. Taka wielka prośba do naszych Ukraińców za granicą. Wyszkolić ich trochę– relacjonował Ukrainiec.

Następnie przemówił bezpośrednio do prezesa PiS.

– Panie Jareczku kochany, ja rozwiązałem problem, prosta sprawa. Jeżeli teraz policja zatrzymuje jakiegoś Ukraińca, Ukraińców, którzy odpie***ą jakieś numery, chleją, krzyczą, proszę pana, od razu odprawić ich na Ukrainę. My tu ich wyszkolimy – kontynuował.

Przeczytaj również:  Witold Pilecki i Siostra Izabela. Dwa przykłady niezłomności charakteru na kartach dwóch książek

Zobacz również: Prezydent Zełenski celem kolejnego zamachu. Zatrzymano 25-osobową grupę wojskową

Zobacz również: Uchodźcy z Ukrainy obawiają się wyjeżdżać do Szwecji. Powód jest zaskakujący

źródło: Twitter.com

(Visited 702 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj