Wangelija Pandewa Dimitrova (1911-1996), czyli Baba Wanga to niewidoma jasnowidząca pochodząca z Bułgarii. Jej zwolennicy twierdzą, że nawet 80 proc. jej przepowiedni sprawdziło się. Staruszka miała również przewidzieć, jak zachowa się „Władimir z Rosji”.

Sympatycy niewidomej wieszczki są zdania, że udało jej się wyczuć powstanie Państwa Islamskiego, upadek World Trade Center, śmierć Stalina, tsunami w Azji w 2004 roku, a także rozpad ZSRR.

Ostatnie wydarzenia związane z napaścią Rosji na Ukrainę przyczyniły się do wzrostu zainteresowania różnego rodzaju przepowiedniami. Dużą popularnością cieszy się o. Klimuszko, który mówił o Polsce piękne rzeczy wróżąc jej świetlaną przyszłość. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.

Duże uznanie zdobywają także przepowiednie Baby Wangi, która najprawdopodobniej miała na myśli prezydenta Rosji.

Chociaż bułgarska wieszczka nie powiedziała wprost, że chodzi o Putina, to jednak wielu analityków uważa, że tak jest. Wanga często posługiwała się symboliką, którą należało czytać „głębiej”, a przy tym dokładnie obserwować rzeczywistość.

Jeżeli przyjmiemy, że faktycznie w swojej wizji miała na myśli Putina, a w dodatku wróżba sprawdzi się, to możemy mieć poważne kłopoty.

Przeczytaj również:  Władimir Putin użyje broni jądrowej? Były rosyjski dyplomata zabrał głos

– Wszystko rozmrozi się, jak lód, tylko jeden pozostanie nietknięty – chwała Władimira, chwała Rosji – mówiła Baba Wanga w jednej ze swoich wizji.

– Nikt nie może powstrzymać Rosji. Wszyscy zostaną przez nią usunięci z drogi i nie tylko się ostanie, ale także stanie się panią świata – dodawała.

Zobacz również: Wojciech Cejrowski ostro: „Kanclerz Niemiec powiedział przerażające słowa″ [WIDEO]

Zobacz również: Prezydent Zełenski celem kolejnego zamachu. Zatrzymano 25-osobową grupę wojskową

źródło: wp.pl, fakt.pl, propolski.pl

(Visited 2 443 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj