Jolanta Kwaśniewska to prawdziwa kobieta sukcesu, która może pochwalić się pokaźną emeryturą. Była pierwsza dama otrzyma całkiem wysokie świadczenie z ZUS, ponieważ sama opłacała składki.

Żona byłego prezydenta będzie mogła pozwolić sobie na wiele przyjemności na emeryturze i jak niektórzy politycy nie będzie musiała sobie od ust odejmować.

Jak ujawnił Super Express, Jolanta Kwaśniewska może liczyć na emeryturę w wysokości 2500 złotych. Kwota zapewne nie jest imponująca, jednak dla wielu emerytów takie pieniądze, to prawdziwe marzenie.

Zobacz również: Mocne słowa Cejrowskiego: „Wszyscy won. Zakończyć pandemię”

Dlaczego była pani prezydentowa dostała takie świadczenie? Okazuje się, że Kwaśniewska w latach 1995-2005 wzięła sprawy w swoje ręce i samodzielnie opłacała składki na ZUS.

Zobacz również: Maryla Rodowicz chciała się zaszczepić, jednak zrezygnowała. Gwiazda wyjawiła prawdziwy powód

W czasie gdy jej mąż Aleksander przestał być prezydentem, nie prowadziła działalności gospodarczej. Otworzyła za to fundację charytatywną Porozumienie bez barier i udało jej się zjednać wielu Polaków.

Jolanta Kwaśniewska dzięki sondażowi IBRiS z 2020 roku została „najlepszą pierwszą damą” w historii naszego kraju.

— Każdy z nas musi być odpowiedzialny za siebie. Odkładajmy, chociaż niewielką część swoich dochodów, żeby mieć nawet skromny kapitał na przyszłość. Racjonalnie nimi gospodarujmy. Jeśli mamy środki — nauczmy się też inwestować. Nikt, tak jak my sami, nie zadba o nasze emerytury — powiedziała Kwaśniewska, zachęcając wszystkich do rozsądku.

źródło: msn.com

(Visited 1 510 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj