Paweł Kukiz był gościem Roberta Mazurka w Porannej Rozmowie RMF FM. Polityk opowiedział o bieżących wydarzeniach oraz kulisach rozmów z Jarosławem Kaczyńskim.

Paweł Kukiz był niezwykle szczery podczas rozmowy z Robertem Mazurkiem. Polityk przyznał między innymi, że ruch Kukiz’15 w ciągu ostatnich lat nie osiągnął w zasadzie żadnego sukcesu związanego z ich postulatami.

Dla mnie celem jest zmiana ordynacji wyborczej, sędziowie pokoju, pakiet ustaw antykorupcyjnych, co bardzo przydałoby się przy Nowym Ładzie czy Krajowym Planie Odbudowy — wyjaśnił Kukiz.

Zobacz także: Policjanci nie chcieli nosić maseczek. Funkcjonariuszy dotkliwie ukarano: „Negowała zasadność w Internecie”

Polityk przyznał również, że do końca tego tygodnia ponownie spotka się  z Jarosławem Kaczyńskim. Przyznał, że „coś z tych rozmów wynika”.

Kukiz przyznał także, że faktycznie myślał o współpracy z Szymonem Hołownią. Zrezygnował jednak po wysłuchaniu jego odpowiedzi na pytania dotyczące postulatów obywatelskich.

Zobacz także: Szybko poszło. Atak USA w Syrii z polecenia Bidena

— Chęć rozmów z Szymonem Holownią? Już mi przeszło. (…) Słuchałem jego odpowiedzi (na moje pytania dot. postulatach obywatelskich). Albo rżnie głupa, albo rzeczywiście nie wie, o czym mówi — podsumował Kukiz.

Przeczytaj również:  Załamujące prognozy analityków ZUS. Gigantyczna dziura

Źródło: RMF FM

(Visited 551 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj