Podczas piątkowego posiedzenia w Sejmie nie zabrakło wielu kontrowersji i emocji. Posłowie Koalicji Obywatelskiej kolejny raz weszli na salę z tabliczkami, na których widniał napis „PiS = drożyzna”. Tym razem było ich więcej, w dodatku rozpostarto transparent z tym samym hasłem.

Już na początku marszałek Elżbieta Witek wykluczyła z obrad Grzegorza Brauna, ponieważ ten standardowo nie miał maseczki. To nie pierwszy raz, kiedy poseł Konfederacji nie mógł wziąć udziału w obradach z powodu nieprzestrzegania obostrzeń.

Na mównicę wyszedł Arkadiusz Marchewka z KO, który powiedział:

– Od dwudziestu lat nie był w Polsce takiej drożyzny. Inflacja na poziomie 8 proc. drenuje portfele Polaków i trzeba powiedzieć jasno, to rząd PiS jest za to odpowiedzialny! – grzmiał na mównicy sejmowej.

Pozostali parlamentarzyści KO skoncentrowali się na prezentowaniu czerwonych tabliczek z napisem „PiS = drożyzna”, a następnie rozciągnęli duży transparent z identycznym hasłem.

Do słów Marchewki szybko ustosunkował się Łukasz Schreiber.

– To, co państwo pokazaliście, to szczyt waszych umiejętności. Tego rodzaju umiejętności, tego rodzaju dziecinada to jest właśnie szczyt umiejętności – stwierdził polityk PiS.

Przeczytaj również:  Lublin: Kierowca, który zignorował czerwone światło szybko tego pożałował [WIDEO]

Zobacz również: Rafał Trzaskowski: „Naprawdę czuję, że zmieniam Warszawę”

Zobacz również: Korwin-Mikke o segregacji sanitarnej: „Problem dotyczy naszej cywilizacji. Jesteśmy ludźmi wolnymi czy bandą niewolników?”

Źródło: Twitter.com, polsatnews.pl, YouTube.com

(Visited 219 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj