W serwisach społecznościowych zainicjowano wymierzoną w PiS kampanię „Nie Głosuj Wybory 2020”. Kontrowersyjny spot ukazuje stereotypowe wyobrażenie kilkunastu milionów Polaków utożsamiających się z obozem rządzącym oraz szeroko rozumianą prawicą.

Zgaduję, że tak elity PO widzą wyborców PiS, a za parę tygodni te same elity będą się zastanawiały skąd kolejna porażka — napisał jeden z użytkowników Twittera. — Dla mnie spoko, niech tak dalej działają.

Kontrowersyjny klip odbił się szerokim echem w mediach społecznościowych. Klip został udostępniony m.in. przez publicystę Rafała Otokę-Frąckiewicza, który napisał: „Obejrzałem z wytrzeszczonymi oczyma. Ba, dalej nie potrafię wycedzić słowa. Co To Kura Jest???”

Suchej nitki na twórcach nie pozostawili także internauci:

— Film dopasowany do przekonań wyborców KO. Nic w tym dziwnego. Nie wzięli chyba tylko pod uwagę, że druga strona także go zobaczy i może dla niej być to jeszcze bardziej mobilizujące.

— Zgaduję, że tak elity PO widzą wyborców PIS, a za parę tygodni te same elity będą się zastanawiały skąd kolejna porażka. Dla mnie spoko, niech tak dalej działają.

Przeczytaj również:  Awantura w Jaworznie. Ostra dyskusja między posłami PO a związkowcami: "Broń nas Boże od tego, co byście wyprawiali" [WIDEO]

— To jest ten moment w kampanii, gdy na zdrowiu pracowników agencji i sztabu odbija się wielotygodniowe branie stymulatorów.

— Dramat, co? A wiesz, że wielu moim znajomym lemingom na FB to się podoba? Trafia w ich ogląd świata. Tak właśnie wyobrażają sobie Polaków.

To zapewne finalne „dzieło”z udziałem zwycięzców słynnego kastingu.

— To jest ta małomiasteczkowa baba, co casting był ogłoszony 😉 Czyli kreowanie stereotypów, dzielenie ludzi…

— Ale dno. Ku*wa Bodnar gdzie jesteś. Nienawiść I cynizm PO

Chu* wam w du*ę

Przeczytaj również: „To potem pęka mu rura…”. Prezydent zaskoczył przeciwników swoją mocną wypowiedzią

źródło: Twitter

(Visited 223 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj