Wicepremier i prezes PiS Jarosław Kaczyński złożył wszystkim Polakom serdeczne życzenia z okazji Bożego Narodzenia. Polityk w mediach społecznościowych podkreślił, że święto Narodzenia Pańskiego to wyjątkowe święto, które niesie ze sobą radość i nadzieję.

— Święta Bożego Narodzenia to święta jedności. Święta jedności, która jest nam wszystkim bardzo, ale to bardzo potrzebna, szczególnie w trudnym czasie. Jestem przekonany, że ten trudny czas mija. Tego wszystkim życzę, wszystkim Polakom, niezależnie od tego, gdzie są, kim są, jakie mają poglądy, czym się od siebie różnią — podkreślił lider PiS.

Zobacz również: Prezydent Duda: Jeśli będę się szczepił, to w ostatniej kolejności

Ponadto zaznaczył, że w tym trudnym momencie „nadzieja na przyszłość jest szczególnie ważna”.

— Wierzę, że przyszły zbliżający się 2021 rok, będzie rokiem, w którym ta zaraza, która nas dotknęła, się zakończy, że potrafimy zwyciężyć, byśmy odetchnęli, byśmy mogli spokojnie dalej żyć, pracować, bawić się — mówił wicepremier.

Zaznaczył, że osobiście ma pewność, że przed „Polską dobra, a nawet wielka przyszłość, ale musimy być cierpliwi, zdecydowani, kiedy trzeba zdyscyplinowani i być przede wszystkim razem”. — Jesteśmy jedną wielką rodziną i chcemy nią być. Wierzę, że ta rodzina będzie częścią, ale bardzo ważną i samodzielną, częścią wielkiej europejskiej rodziny — powiedział na koniec prezes Kaczyński.

Przeczytaj również:  Jarosław Kaczyński odejdzie z polityki? Kuzyn prezesa PiS zabrał głos

źródło: wpolityce.pl

(Visited 985 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj