Para prezydencka złożyła wszystkim Polakom świąteczne życzenia z okazji Bożego Narodzenia. Niech będzie to czas odpoczynku — spokojnego, bezpiecznego, wśród najbliższych. Niech towarzyszy nam wszystkim radość z tego dobra, które otrzymujemy, i z tego, którym dzielimy się z innymi powiedziała para prezydencka na opublikowanym wideo.

— Przede wszystkim życzymy Państwu, aby jak najszybciej zakończyły się trudy, obawy i ograniczenia związane z pandemią. Abyśmy w te święta zapomnieli, choć na chwilę, o wszystkich troskach — mówiła małżonka prezydenta, Agata Kornhauser-Duda.

Prezydent Duda podkreślił, że w tym trudnym i szczególnym czasie ważne jest okazywanie sobie życzliwości, która pomoże nam pokonać koronawirusa. Dodał, że należy pamiętać o tych, którzy potrzebują wsparcia oraz o osobach mieszkających za granicą.

— Ufamy mocno, że będzie lepszy od starego. Że razem sprostamy wszystkim wyzwaniom — słyszymy na nagraniu.

Pierwsza dama wyraziła nadzieję, że będzie to przede wszystkim czas odpoczynku od codziennych obowiązków.

Zobacz również: Morawiecki przyznaje, że ogłoszona przez rząd „godzina policyjna” w Sylwestra jest bezprawna

Boże Narodzenie to święto spełnionej nadziei. Pamiątka narodzin Dzieciątka, które było od proroków ogłoszone, od narodów upragnione. To oczekiwana przez cały rok pora wytchnienia od codziennych obowiązków, czas radości z gwiazdkowych podarunków oraz wdzięczności za to, co udało się osiągnąć przez mijające dwanaście miesięcy — mówiła pierwsza dama.

Przeczytaj również:  Tusk skomentował wyniki nowego sondażu: Zjednoczeni na pewno wygramy z PiS [WIDEO]

— Niech ta nadzieja i dobre myśli nie opuszczają Państwa zarówno teraz, jak i przez cały nowy rok. Spokojnych Świąt! — zakończyła para prezydencka.

źródło: wsensie.pl

(Visited 173 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj