Wiceminister założył się z dziennikarką TVN24. O… 10 tysięcy złotych

Wiceminister resortu spraw zagranicznych Paweł Jabłoński gościł wczoraj w programie „Fakty po Faktach” na antenie TVN24. Polityk dyskutował z Katarzyną Kolendą-Zaleską o unijnym budżecie negocjowanym na wtorkowym szczycie.

Wiceminister Jabłoński w trakcie programu założył się z dziennikarką o 10 tysięcy złotych. Dziennikarka podjęła zakład i w przypadku przegranej zobowiązała się przeznaczyć kwotę na cele charytatywne.

Jestem absolutnie przekonany, że Polska nie straci ani jednego eurocenta w ciągu najbliższych siedmiu lat z tytułu mechanizmu tak zwanej praworządności – mówił na antenie TVN24 polityk obozu rządzącego.

— Gwarantuję pani, że Rada Unii Europejskiej nie przyjmie propozycji, która nie zostanie zaakceptowana przez Radę Europejską. Możemy zrobić zakład. Jestem absolutnie przekonany, że Polska nie straci ani jednego eurocenta w ciągu najbliższych siedmiu lat z tytułu mechanizmu tak zwanej praworządności — oznajmił Paweł Jabłoński.

Nietypowy zakład ważny będzie przez najbliższe siedem lat, czyli do końca obowiązywania wynegocjowanego budżetu.

Przeczytaj również: Jerzy Owsiak uderza w prezydenta Andrzeja Dudę: „Wystawiamy na licytację”

źródło: Do Rzeczy

About the Author

Malicki Jan

Wspieram polskie sprawy i opowiadam się po stronie wolności. Chętnie oddaję się urokom rozrywki cyfrowej i jestem na bieżąco z platformą Xbox i Playstation.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these