„To trzeba sportretować. Hołd Europejski. Lubnauer dziękuje Morawieckiemu na kolanach.”

Posłanka Koalicji Obywatelskiej Katarzyna Lubnauer przerwała wystąpienie premiera Mateusza Morawieckiego w Sejmie. Parlamentarzystka opozycji potknęła się na schodkach sali plenarnej. Na szczęście nie doszło do nieszczęśliwego wypadku.

Katarzyna Lubnauer straciła równowagę na sali plenarnej. Parlamentarzystka potknęła się o jeden ze schodków, czym na moment przerwała wystąpienie premiera Mateusza Morawieckiego. Nagranie z udziałem byłej szefowej Nowoczesnej trafiło do mediów społecznościowych, a sama posłanka stała się obiektem drwin ze strony internautów.

Przeczytaj również: Wiceminister założył się z dziennikarką TVN24. O… 10 tysięcy złotych

Mam nadzieję, że Pani Katarzynie nic się nie stało. Dobra, a teraz skomentuję co się wydarzyło – Byliśmy świadkami upadku Nowoczesnej… A nie, przecież to już dawno się wydarzyło.

To trzeba sportretować. Hołd Europejski. Lubnauer dziękuje Morawieckiemu na kolanach.

— Kwestia jest taka, że Morawiecki się zainteresował, zapytał, czy wszystko w porządku. Jakby się Kaczyński wypieprzył, to zaraz byłoby hahahahaha, memy z kolanem itp.

Jerzy Owsiak uderza w prezydenta Andrzeja Dudę: „Wystawiamy na licytację”

źródło: Twitter

About the Author

Malicki Jan

Wspieram polskie sprawy i opowiadam się po stronie wolności. Chętnie oddaję się urokom rozrywki cyfrowej i jestem na bieżąco z platformą Xbox i Playstation.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these