Media społecznościowe obiegły zdjęcia ukazujące posiłki, które władze miasta stołecznego Warszawa przygotowały dla Powstańców warszawskich w ramach podjętej walki z epidemią koronawirusa.

O tym, że Warszawa i jej władze zorganizowały akcję pomocową dla weteranów Powstania Warszawskiego, poinformował administrator blogu Lemingopedia:

— Nie wiem czy Państwo wiecie, ale władze Warszawy, ogromnie chwaliły się w sieci pomocą żywnościową kierowaną do Powstańców warszawskich. Była konferencja prasowa Rafała, soszialmediowy pijar Pawełka Rabieja, jak popieprza z bufetem wprost do samochodu, ale spieszę uspokoić wszystkie warszawskie lemingi, że – na szczęście dla Was – to tylko pijar — napisał na Facebooku bloger.

Jak już Powstańcy skonsumują jajko z ziemniakami, to będą mogli przeczytać w oficjalnych komunikatach, że Warszawy nie stać na komputery dla nauczycieli, dzieciaków i obiady dla Powstańców, ale za to stać na: Dotację w wysokości 215 000 złotych na trzy projekty Stowarzyszenia Grupy Artystycznej TERAZ POLIŻ. 30 tysi pójdzie na pilotażowy odcinek pierwszego w Polsce fabularnego serialu podcastowego „Familia”. Co to takiego? „Zrealizujemy pilotażowy odcinek serialu o współczesnej tożsamości mieszkańców i mieszkanek Warszawy, tacy „Matysiakowie”, ale z uwzględnieniem wszystkich orientacji seksualnych!„.

Bloger wylicza następnie:

— 50 000 złotych na stronę do wrzucania zdjęć z protestów od 2016 roku, czyli… KOD. Tzw. Archiwum Protestów Publicznych. 24 000 na organizację „Sistrum – Przestrzeń Kultury Lesbijskiej”. 41 000 zł na „Queerowe gesty i kolektywność”. 24 000 zł na „Co lesbijka* ma w słoiku?”. Na to wszystko Warszawę stać — oznajmił internauta. 

— Drogi Powstańcu, jeszcze buraczki zjedz. Normalnie powiedziałbym, żebyś mięsko zjadł, a ziemniaczki zostawił, ale… PS. W komentarzach kolejne zdjęcie „obiadu”. Na dokładkę.

Przeczytaj również: Niebezpieczna wpadka „Faktów” TVN, która mogłaby wywołać panikę. Justyna Pochanke: „To niezamierzony błąd”

Przeczytaj również:  Ustalono, jakie miejsca odpowiadają za rozsiewanie wirusa. Wyniki zaskakują

Nie wiem czy Państwo wiecie, ale władze Warszawy, ogromnie chwaliły się w sieci pomocą żywnościową kierowaną do…

Gepostet von Lemingopedia am Sonntag, 5. April 2020

źródło: Facebook

(Visited 133 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here