Trwający Japan Fighting Game Publishers Roundtable pełen jest nowych niespodzianek dla fanów serii Tekken. Okazuje się, że do kultowych postaci dołączy nieznana wcześniej postać, która będzie związana z naszym krajem.

Tekken 7 to jedna z tych gier, która rzadko się nudzi. Pomimo upłynięcia trzech lat od premiery wciąż pojawiają się kolejne rozszerzenia oraz ciekawe DLC.

Zobacz również: Sylwia Spurek nie ustaje w walce o lepszy świat. Jej „guru” został Bill Gates

Kilka miesięcy temu poznaliśmy Czwarty Sezon gry, który zapewnił fanom mnóstwo rozrywki i emocji… a także nową, nietypową postać. Bez wątpienia będzie ona ważna dla Polaków. Dostaniemy bowiem możliwość walki jako fikcyjna Premier Polski!

Jak przekazał Katsuhiro Harada, za tym pomysłem przemówił fakt, że w historii Polski było kilka walecznych kobiet, które piastowały stanowiska premierów. Stąd decyzja o dodaniu takiej opcji do popularnej gry. Oczywiście sama postać nie przypomina żadnej realnej osoby.

Zobacz również: Nosowska lubi sobie wyobrażać spotkanie z Kaczyńskim: „Strasznie mnie to jara”

Na wideo można dopatrzyć się jednego, ciekawego szczegółu. Fani zauważyli, że na dolnej części twarzy nowej bohaterki znajduje się szrama, dokładnie taka, jaka występuje u Ciri z uniwersum Wiedźmina.

Przeczytaj również:  "Potrzebna jest radość z gry". Smutna wypowiedź Lewandowskiego po meczu [WIDEO]

Czy Waszym zdaniem wybór premier jako reprezentanta Polski był dobrym pomysłem? Może wolelibyście zobaczyć jakąś historyczną postać związaną z naszym narodem?

Źródło: ppe.pl

(Visited 623 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj