propolski.pl: Lewandowski po meczu

„Potrzebna jest radość z gry”. Smutna wypowiedź Lewandowskiego po meczu [WIDEO]

Kapitan polskiej reprezentacji Robert Lewandowski udzielił wywiadu po przegranym meczu z Francją. Spotkanie to zakończyło się wynikiem 1:3.

– To jeszcze daleka droga. Oczywiście potrzebna jest radość z gry, to będzie ważne nawet w niedalekiej przyszłości. Jak atakujemy, to jest inaczej, ale gdy gramy bardziej defensywnie, to takiej radości nie ma. Wpływa na to wiele czynników — powiedział Robert Lewandowski.

Nie dało się ukryć, że nasza drużyna była głównie skoncentrowana na obronie, a nie na strzelaniu goli.

Polacy nie mieli większych szans

Mecz Polska-Francja odbył się na Al Thumama Stadium w Dosze. Polska reprezentacja grała jednak zdecydowanie lepiej niż w poprzednich meczach. Jednak do czasu. W 44. minucie spotkania gol dla Francji zdobył Oliver Giroud.

W 74. minucie Wojciecha Szczęsnego pokonał Kylian Mbappe. Piłkarz podwyższył prowadzenie swojego zespołu do wyniku 0:3.

Na sam koniec sytuację nieco podratował Robert Lewandowski, który z powodzeniem wykonał rzut karny. Pierwszy strzał był niecelny, jednak został powtórzony. Tym razem „Lewy” już się nie pomylił. Nie zmieniło to jednak wyniku meczu.

źródło: Twitter