propolski.pl: Wizja Jackowskiego

Wyborcy PiS i PO będą wściekli. Jackowski nie ma wątpliwości

Krzysztof Jackowski często dzieli się z internautami swoimi najnowszymi przeczuciami, które dotyczą przyszłości Polski oraz świata. Tym razem przedstawił wizję dotyczącą przyszłości Tuska.

Czy lider PO obejmie stanowisko premiera? Wieszcz z Człuchowa ocenił, że Kaczyński i Tusk „to są dwie twarze w pewnym stopniu podobne”.

Krzysztof Jackowski rozmawiał z „Super Expressem” i zapytał go o przyszłość byłego premiera. Czy PO pokona w zbliżających się wyborach Jarosława Kaczyńskiego? Zdaniem jasnowidza obaj politycy mają ze sobą wiele wspólnego.

– Twarz pana Tuska jest twarzą zamrożoną. Nie da się z twej twarzy zrobić trochę innej twarzy, by ludzie go chcieli znowu wybrać na przywódcę narodu. Dwie twarze – Kaczyński i Tusk – to są dwie twarze w pewnym stopniu podobne. To musi być zupełnie nowa twarz. Tusk nie osiągnie sukcesu, ponieważ podział naszego narodu na Tuska i Kaczyńskiego jest trwały i on będzie dalej funkcjonował – mówił Jackowski.

Słynny jasnowidz poczuł, że Donald Tusk w najbliższym czasie będzie chciał pokonać Jarosława Kaczyńskiego i jego partię. Jackowski ma dla niego jedną radę.

– Niech odłoży białego konia, na którym ma przyjechać do stajni, bo chłopina by się nastał przed tym Sejmem. Niech to zrobi, bo na nim nie wjedzie do Sejmu i sukcesu nie osiągnie – powiedział Jackowski.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Putin zapowiada zniszczenie Patriotów i oskarża Zachód

źródło: o2.pl / YouTube

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these