Viola Kołakowska to była partnerka Karolaka, która bez ogródek twierdzi, że pandemia koronawirusa nie istnieje. Sprzeciwia się również wprowadzanym obostrzeniom i noszeniu maseczek. Celebrytka publikuje w mediach społecznościowych wiele nagrań i przemyśleń dotyczących nowego porządku świata oraz rozwoju duchowego.

Tym razem aktorka zakpiła z Andrzeja Piasecznego, który kilka dni temu trafił do szpitala. Wokalista opublikował przejmujące wideo, na którym łamiącym się głosem apelował do swoich sympatyków, aby dbali o siebie i byli ostrożni.

— Bardzo przepraszam wszystkich, z którymi mieliśmy się spotkać na koncertach, ale to przecież wszystko wróci. Bądźcie zdrowi i trzymajcie się, bardzo proszę zasad bezpieczeństwa i higieny — mówił Piaseczny, z trudem łapiąc oddech.

Zobacz również: Sondaż: Warszawiacy ocenili działania Trzaskowskiego. Tak źle nie było jeszcze nigdy

W jego pogorszony stan zdrowia nie uwierzyła Viola Kołakowska, która skomentowała opublikowane nagranie, nie szczędząc sobie ironii. Podkreśliła, że jej zdaniem Piaseczny jest „kiepskim aktorem” i zwyczajnie udaje, że jest chory.

— Cóż to jest za żenada. Kiepski aktor z ciebie Andrzej, naprawdę zły… Co to jest za obrzydliwa propaganda… Do czego się posuną? Co za to dostałeś? — napisała na Instagramie była partnerka Karolaka.

źródło: plejada.pl, wpolityce.pl

(Visited 2 802 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  "Zachowywaliśmy się jak głupcy". Bill Gates o nowej pandemii

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj