W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie z fragmentu programu „Dzień Dobry TVN”. Na krótkim materiale wideo widać reporterkę stacji, która pokazuje widzom pole rzepaku bądź gorczycy. Jednocześnie dziennikarka zachwyca się kwitnącym bzem, którego nie widać w tle.

Reporterka TVN wybrała się w teren, pragnąc zaprezentować widzom „Dzień dobry TVN” uroki prowincji.

Nasze sokoły drodzy państwo już są zaobrączkowane, piękne, zdrowe. Teraz siedzą w swoim gniazdku z rodzicami. Wszystko się udało. Zadanie wykonane relacjonowała pracowniczka stacji.

No i teraz poszliśmy na spacer (…) Jak nie pokazać państwu takiego widoku, jak pięknie i obficie w tym momencie kwitnie bez zachwyca się dziennikarka, stojąc na tle rozległych połaci rzepaku lub gorczycy.

Choć nagranie, które trafiło do mediów społecznościowych i spotkało się z licznymi drwinami, jest słabej jakości, to bezapelacyjnie można stwierdzić, że za dziennikarką z pewnością nie rośnie bez.

Przeczytaj również: Unijne certyfikaty to nie wszystko. „Paszport możliwości” przestanie być teorią spiskową. Trzeba będzie go odnawiać co 7 dni

Przeczytaj również: „Yyyy… nie wiem o co pan pyta”. Minister zmasakrowany przez Roberta Mazurka: „Nieee, zarobiony byłem, nie miałem czasu”

Źródło: Tysol

(Visited 9 034 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj