Terlecki

[video] „Co to jest?!”. „Siadaj, Nitras!”. Awantura w Sejmie. Marszałek Terlecki utemperował posłów PO

Czwartkowe obrady Sejmu nie przebiegały w spokojnej atmosferze. Marszałek Ryszard Terlecki wdał się w awanturę z liderem Platformy Obywatelskiej Borysem Budką oraz posłem Sławomirem Nitrasem.

Marszałek Ryszard Terlecki wyłączył mikrofon przewodniczącemu Platformy Obywatelskiej, po tym gdy Budka przekroczył limit czasu wypowiedzi. Chwilę potem na sejmową mównicę został wezwany poseł Lewicy Krzysztof Gawkowski, który zgłosił wniosek formalny.

Spotkało się to z oporem Borysa Budki.

Co to jest?!  krzyknął oburzony przewodniczący Platformy Obywatelskiej.

Jedna minuta  odparł krótko Marszałek Sejmu. Na upomnienie Terleckiego zareagował poseł Sławomir Nitras. Polityk PO podszedł do mównicy i usiłował wdać się w kłótnię z prowadzącym obrady.

Siadaj Nitras (…) a co on [Borys Budka dop. red.] tu robi? Jedną minutę ma przytemperował Nitrasa Terlecki, na co lider PO opuścił ostentacyjnie mównicę.

Panie Budka… nie dziwię się, że opozycja narzeka, że nie ma lidera… takie wystąpienie zadrwił z polityka Marszałek.

Przeczytaj również: [WIDEO] Awantura w TVN24! Wiceminister nie wytrzymał: „Pani jest politykiem PO?!”

Przeczytaj również: „Dowody są bardzo mocne”. Funkcjonariusze CBA zabezpieczyli dokumenty z fundacji, na którą Tomasz Grodzki brał pieniądze od pacjentów

https://www.youtube.com/watch?v=4wvmjqrXndQ&feature=emb_title

źródło: Tysol

About the Author

Malicki Jan

Wspieram polskie sprawy i opowiadam się po stronie wolności. Chętnie oddaję się urokom rozrywki cyfrowej i jestem na bieżąco z platformą Xbox i Playstation.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these