lockdown

Ultra lockdown. Lidl i Biedronka wprowadzają ogromne zmiany, które wejdą w życie już dzisiaj

Najpopularniejsze dyskonty Lidl i Biedronka w odpowiedzi na ultra lockdown, postanowiły wydłużyć godziny otwarcia przed Świętami Wielkanocnymi. Niektóre ze sklepów będą czynne nawet całą dobę.

Już od soboty aż do 9 kwietnia obowiązywać będzie twardy lockdown. Nowe restrykcje i obostrzenia spowodują olbrzymie kolejki przed sklepami. Na czarny scenariusz przygotowały się sieci Lidl i Biedronka, oferując klientom dłuższe godziny otwarcia.

Wydłużyliśmy godziny otwarcia wszystkich sklepów Lidl. Wybrane sklepy (będą przyp. red.) czynne całą dobę brzmi komunikat na stronie Lidl Polska.

Sklepy Lidla były dotychczas otwarte w godzinach od 6.00 do 22.00. Zmiany wejdą w życie już w piątek 26 marca.

O wydłużonym czasie pracy poinformowała również Biedronka. Według informacji portalu Businessinsider.pl, około 2 tysięcy punktów sprzedaży wydłuży przez weekend godziny pracy do godziny 23.00. Część z marketów zostanie otwarta już o godzinie 5.00 rano. To jednak nie wszystko, gdyż ponad 100 sklepów popularnej sieci przejdzie w całodobowy tryb pracy aż do ostatniej niedzieli handlowej przed Świętami Wielkanocnymi 28 marca.

Lidl wprowadzi również tzw. kasę pierwszeństwa na stanowisku nr 1. W kolejce do niej będą obsługiwani seniorzy, wolontariusze, mundurowi policyjni i wojskowi oraz farmaceuci.

Przeczytaj również: Lockdown twardszy niż zapowiadano? „Chyba trzeba będzie wprowadzić godzinę policyjną”

Przeczytaj również: Niedzielski o planach na Wielkanoc: „Wszyscy powinni być tym dotknięci w ten sam sposób”

Źródła: money.pl/businessinsider.pl/Nczas

About the Author

Malicki Jan

Wspieram polskie sprawy i opowiadam się po stronie wolności. Chętnie oddaję się urokom rozrywki cyfrowej i jestem na bieżąco z platformą Xbox i Playstation.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these