Aktor Cezary Pazura za udział w rządowej kampanii „Ostatnia prosta” miał otrzymać kilkaset tysięcy złotych. Dokładną kwotę ujawnił portal Plotek.pl, powołując się na swoje zaufane źródło.

Cezary Pazura to jedna z twarzy kampanii promocyjnej szczepień wśród Polaków. Akcja profrekwencyjna została zapowiedziana już w zeszłym roku, kiedy to prezes Naczelnej Izby Lekarskiej prof. Andrzej Matyja podczas senackiej Komisji Zdrowia zaproponował zaangażowanie celebrytów.

Trzeba zaangażować różne osoby z pierwszych stron gazet. Oni nie mają żadnej wiedzy, ale oni mają większy wpływ, niż mowa niejednego znawcy, profesora. Trzeba zmienić styl zachęcania do szczepień mówił w grudniu Matyja.

Ocieplanie wizerunku szczepionki wśród społeczeństwa nie jest niczym nowym. Światowa Organizacja Zdrowia swego czasu zatrudniła firmę PR Hill+Knowlton, dzięki której szczepionki promowane były przez celebrytów, sportowców oraz influencerów.

Ile rzekomo dostał Pazura?

Według informatora portalu Plotek.pl, kontrakt Cezarego Pazury miał opiewać na około 350 tysięcy złotych.

Wiadomo, że im więcej znanych twarzy promuje szczepienia, tym więcej osób się zaszczepi, dlatego urzędnikom zależało, by pozyskać znane osoby, zwłaszcza lubiane. A Cezary Pazura wciąż ma wielu fanów od czasów „Kilera”. Aktor gra w serialach, filmach, jest rozpoznawalny, ma wysportowaną sylwetkę, prowadzi zdrowy tryb życia, nie wygląda na swój wiek, ma też stabilną sytuację rodzinną, dlatego uznano, że jest wiarygodny. I zaproponowano mu promowanie szczepień twierdzi cytowany przez portal informator.

Przeczytaj również:  Czyżby Mateusz Morawiecki przewidywał powrót pandemii? Mówi o czwartej dawce szczepionki [WIDEO]

Włączając Pazurę, rząd w kampanię profrekwencyjną zaangażował 50 ambasadorów szczepionek. Wśród nich znaleźli się m.in. Maciej Musiał oraz Mateusz Banasiuk.

Przeczytaj również: „Koronawirus nie jest naturalny i ma niezwykłe cechy”. Ujawniono kolejne mejle Fauciego

Przeczytaj również: Kaczyński wie coś więcej? „Wróci jeszcze bardziej zjadliwa i bardziej groźna. Jest nieprzyjemna alternatywa…”

źródło: Nczas

(Visited 29 702 times, 1 visits today)

4 KOMENTARZE

  1. żenada ,płacą grubą kase za promowanie gówna a ludzie nie mają co jeść ,jebac profesorków i rząd,niedzielski na szubienice

  2. Zasrańcy, pazura to kolejna sprzedajna prostytut.., szczepionki na covida sa EKSPERYMENTAMI MEDYCZNYMI, nie ma zakończonych testów i badań długofalowego wpływu na ludzi, jakim trzeba być imbecylem żeby namawiać innych do brania tego czegoś, ja kto chce niech bierze ale bez namawiania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj