W ostatnich tygodniach wokół osoby Donalda Tuska nie zabrakło wielu medialnych doniesień. Eksperci i politycy przewidują powrót byłego premiera do krajowej polityki, a sam zainteresowany temu nie przeczy.

Tym razem Donald Tusk postanowił nieco pożartować z ostatnich wiadomości na swój temat. Swoim wpisem jak zwykle wywołał wiele komentarzy i emocji wśród internautów. Ci szybko mu odpowiedzieli, nie szczędząc słów ostrej krytyki.

— Po ujawnieniu przez TVP, że do Niemców zwracałem się po niemiecku, pozostaje mi tylko przyznać się, że do Chorwatów mówiłem po chorwacku, a do Ukraińców po ukraińsku(!). Z Obamą spiskowałem po angielsku. Liczę nieśmiało na ułaskawienie — napisał Donald Tusk na Twitterze.

W ten sposób były szef RE skomentował medialne doniesienia związane m.in. z wystąpieniem skierowanym do członków Unii Chrześcijańsko-Demokratycznej (CDU). Polityk w swoim przemówieniu w języku niemieckim podkreślił, że ich sposób rządzenia był prawdziwym „dobrodziejstwem, nie tylko dla Niemiec, ale dla całej Europy”.

Zobacz również: Kwaśniewski przestrzegł Tuska: „Jeżeli wracać, to na sto procent. Trzeba się zająć ciężką pracą”

źródło: tysol.pl

(Visited 1 101 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj