Propolski.pl Tusk ma się czego obawiać? Sygnały ..

Tusk z samego rana oskarżył posła Solidarnej Polski o „zdradę stanu”. Poszło o wypowiedź na temat Unii i… Niemiec

Przewodniczący Platformy Obywatelskiej Donald Tusk odniósł się do sugestii posła Solidarnej Polski Janusza Kowalskiego. Polityk zaproponował bowiem zastanowienie się nad możliwym terminem referendum polexitowego.

Donald Tusk napisał w czwartek rano na Twitterze, że koncepcja referendum w sprawie wyjścia Polski z Unii Europejskiej jawi mu się jako zdrada stanu.

Kongres USA dyskutuje o możliwych sankcjach na Polskę i wycofaniu wojsk amerykańskich z naszego kraju. Tego samego dnia PiS ustami posła Kowalskiego wskazuje 2027 rok jako datę referendum w sprawie wyjścia Polski z Unii. Tak wygląda zdrada stanu  napisał lider PO w czwartek rano w mediach społecznościowych.

Kowalski chce polexitu

Poseł Solidarnej Polski Janusz Kowalski powiedział wczoraj w rozmowie z Onetem, że dobrym rokiem na referendum dotyczące wyjścia Polski ze struktur UE byłby rok 2027. Wówczas miałaby się zakończyć obecna perspektywa budżetowa.

Jeśli nie zatrzymamy eurokratów, koszty życia w Polsce będą zbyt duże. Wyjście Polski z UE uderzy w gospodarkę niemiecką, dlatego musimy zacząć grać twardo. Polska nie może być żebrakiem UE  postawił sprawę Janusz Kowalski.

Przeczytaj również: Błaszczak masakruje opozycję i przypomina o rozbiorach: „opozycja, zamiast chronić Polskę, uderza w jej niepodległość”

Przeczytaj również: NATO ostrzega Białoruś: „To niedopuszczalne […] sojusz jest gotowy do dalszej pomocy naszym sojusznikom i utrzymania bezpieczeństwa w regionie”

źródło: dorzeczy

About the Author

Malicki Jan

Wspieram polskie sprawy i opowiadam się po stronie wolności. Chętnie oddaję się urokom rozrywki cyfrowej i jestem na bieżąco z platformą Xbox i Playstation.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these