propolski.pl: Donald Tusk wrzucił zdjęcie ze spaceru nad morzem

Tusk wrzucił film ze spaceru nad morzem. Co się stało z jego włosami? [WIDEO]

Donald Tusk należy do tych polityków, którzy chętnie dzielą się swoimi komentarzami i przemyśleniami w sieci. Tym razem były premier opublikował na Instagramie film ze spaceru nad morzem. Pod nagraniem błyskawicznie pojawiły się wpisy internautów, którzy przede wszystkim zwrócili uwagę na jego niecodzienną fryzurę.

Donald Tusk opublikował na Instagramie wideo podczas spaceru nad morzem. Widać było, że politykowi jest zimno, a cała pogoda niezbyt sprzyjała wychodzeniu z domu. W momencie, gdy na nagraniu uwieczniono powiew silnego wiatru, trudno było zrozumieć to, co Tusk chciał przekazać.

— Chyba wszyscy czujemy, że ten sezon nie jest najlepszy. I nie mówię tylko o pogodzie. Pamiętajcie, jak w kwietniu pogoda wszystko przeplata, tak i w naszym życiu i w polityce też różnie się wiedzie, ale wszystko zależy czy wierzymy, że nadejdzie zmiana i wyjdzie słońce. Ja wierzę — powiedział były szef Rady Europejskiej, który pomimo utrudnionych okoliczności przyrody próbował dotrzeć do swoich sympatyków.

Zobacz również: Katarzyna Grochola wspierała „Strajk Kobiet”. Dzisiaj mówi: „Modlitwa daje mi siłę” [WIDEO]

Nagranie odbiło się w mediach społecznościowych szerokim echem nie tylko ze względu na to, co Tusk chciał powiedzieć, ale również ze względu na jego wygląd. Włosy na głowie polityka różniły się od wizerunku przedstawianego na co dzień. Na Twitterze szybko zaroiło się od złośliwych i kpiących komentarzy.

— Donald Tusk, zanim PiS zaczął rządzić Polską i Donald Tusk w czasie rządów PiS. A Wy mówicie, że sukcesów mało — napisał Artur Ceyrowski, dziennikarz stefczyk.info, który pokazał dwa zdjęcia byłego premiera.

Zobacz również: Dziambor skrytykował paszporty szczepionkowe: „Tworzenie wyższej kategorii obywatela. To jest karygodne” [WIDEO]

źródło: wmeritum.pl, wpolityce.pl

About the Author

2 thoughts on “Tusk wrzucił film ze spaceru nad morzem. Co się stało z jego włosami? [WIDEO]

  1. nie róbmy polityki, budujmy przechodnie… Jak tam u synka, flota samolotów działa. Kasa z ambergold spłynęła? Moim skromnym zdaniem zasługujesz na dożywotnie więzienie.

    1. Szatniarz nad baltykiem, no coz z brukseli wywalili zdrajce a w Polin jest witany przez volsdojczy I klakierow.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these