Poseł KO Franciszek Sterczewski opublikował w mediach społecznościowych post dotyczący Donalda Tuska, z którym nie zgodziła się Iwona Śledzińska-Katarasińska.

— Mam nadzieję, że Donald Tusk raczej wesprze nas swoim doświadczeniem, będzie chodził z nami i rozdawał ulotki przy kolejnych wyborach, a niekoniecznie chciał rozdawać karty — napisał na Twitterze Franciszek Sterczewski.

Według badań pracowni „Kantar” aż 60 proc. Polaków jest zdania, że były premier Donald Tusk nie powinien wracać do polskiej polityki i zostawać szefem PO. Odmiennego zdania było 26 proc. respondentów, natomiast 14 proc. nie miało żadnej opinii w tej sprawie.

Jak się okazuje, nie wszyscy politycy PO chcą, by Tusk przejął władzę w Platformie Obywatelskiej — zwłaszcza młode pokolenie, które dużo bardziej woli Rafała Trzaskowskiego.

— Donald Tusk powinien wesprzeć Rafała Trzaskowskiego, który jest moim zdaniem najważniejszą figurą w obrębie Koalicji Obywatelskiej. Mam nadzieję, że raczej wesprze nas swoim doświadczeniem, będzie chodził z nami i rozdawał ulotki przy kolejnych wyborach, a niekoniecznie chciał rozdawać karty — napisał w mediach społecznościowych Sterczewski.

Zobacz również: Zaskakujące słowa Nitrasa o Budce. Czy kapitan opuści tonący statek?

Przeczytaj również:  Rosjanki masowo biorą śluby, aby dostać zasiłek pogrzebowy. „Wpadłam na pomysł, żeby się z nim spiknąć, póki jest okazja”

Opinia polityka nie spodobała się jego starszej koleżance z sejmowych ław, posłance PO nieprzerwanie od 1991 roku Iwonie Śledzińskiej-Katarasińskiej.

— Zdaniem posła Franciszka Starczewskiego Donald Tusk ma wrócić, aby rozdawać ulotki… Gratuluję poznańskiej Platformie wyboru kandydatów na listy wyborcze. Drogo Franku, mam wrażenie, że jesteś młodszy niż myślałam — napisała parlamentarzystka.

— Droga @ikatarasinska, czy Twierdzisz, że pan premier nie poradziłby sobie z rozdawaniem ulotek? Myślę, że to niesprawiedliwa ocena. Wierzę szczerze, że @donaldtusk będzie wsparciem dla KO i opozycji m.in. podczas kampanii i tyle. Ukłon międzypokoleniowy! — odpisał jej Sterczewski.

Zobacz również: „On nie jest kobietą!” Facet wszedł do damskiej szatni w SPA. Obsługa bezradna [WIDEO]

Źródło: tysol.pl

(Visited 214 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj