Przewodniczący Platformy Obywatelskiej Donald Tusk gościł w poniedziałek w Szczecinie. Na miejscu pod pomnikiem Czynu Polaków doszło jednak do rękoczynów. Kobieta, która wypomniała byłemu premierowi, iż ten opuścił Polskę padła ofiarą jednego ze zwolenników opozycji.

Donald Tusk wizytował w poniedziałek wraz z byłym przewodniczącym PO Borysem Budką oraz marszałkiem Senatu Tomaszem Grodzkim pomnik Czynu Polaków w Szczecinie. Przewodniczący PO złożył kwiaty pod monumentem w 76. rocznicę przekazania miasta polskiej administracji. Od tego momentu rozpoczęła się odbudowa miasta z ruin i budowa jego polskiej tożsamości.

Na miejscu doszło jednak do rękoczynów. Zaatakowano kobietę, która zarzuciła Tuskowi niegospodarność za czasów rządów ekipy PO-PSL:

Jak ten pan wyjechał z Polski, to dopiero Polska zaczęła się rozwijać oceniła.

Następnie ofiarą krewkiego fana byłego premiera padł reporter Radia Szczecin. Inna zwolenniczka Tuska stwierdziła, że „jest za” oddaniem Szczecina Berlinowi.

Merkel dała mu zadanie… – oceniła jedna z obecnych na miejscu kobiet.

No i dobrze! – Krzyknęła inna.

…oddać Szczecin Berlinowi uzupełniła pierwsza z dyskutantek.

No i dobrze, ja jestem za! dodała inna.

Jak ten pan wyjechał z Polski, to dopiero Polska zaczęła się rozwijać podsumowała szczecinianka, wyraźnie sceptyczna wobec obecności przewodniczącego PO w jej mieście. Wówczas kobieta została uderzona i wulgarnie zwyzywana. Zaatakowano też interweniującego w jej obronie dziennikarza Radia Szczecin, Kamila Nieradkę. Szarpano go i próbowano mu wydrzeć mikrofon.

Dla wszystkich jest miejsce, nawet dla tych, którzy są rozemocjonowani negatywnie. Przyzwyczajony jestem, nic nowego skwitował w swoim stylu przewodniczący Platformy Obywatelskiej.

Przeczytaj również: 5 milionów wściekłych obywateli Szczepili się, ale „złą” partią AstraZeneki, więc Unia ich nie wpuści

Przeczytaj również: „TVP, powinniście badać swoich rozmówców alkomatem przed wywiadem”. Protasiewicz: „Borys się posuwa. Jeśli Tusk jest gorylem, to Trzaskowski jest…

źródło: TVP Info

(Visited 26 372 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj