Były premier Donald Tusk wykorzystuje wiele sposobności do tego, by atakować partię rządzącą. Tym razem po raz kolejny w charakterystycznym dla siebie stylu uderzył w PiS. Jego strategia jednak nie powiodła się, ponieważ dostał odpowiedź, która zamknęła mu usta.

Donald Tusk, by dzielić się swoimi przemyśleniami na temat krajowej polityki, szczególnie upodobał sobie Twittera, gdzie niemal codziennie wypowiada się o PiS-ie.

W swoim najnowszym poście postanowił ostrzec wszystkich przed „pisowską wersją dyktatury”. Nie spodziewał się jednak, że tak szybko zostanie zgaszony ciętą ripostą posła Marka Jakubiaka.

Zobacz również: Kukiz w sojuszu z Hołownią? Po spełnieniu warunków „w moment miałby Koło w Sejmie”

— Pisowska wersja dyktatury to dykta i tektura. Państwo słabe, ale bardzo dokuczliwe — napisał były premier, podkreślając nieudolność władzy.

— A nie ch..-dupa i kamieni kupa? — spytał go poseł Marek Jakubiak, który nawiązał do głośnej wypowiedzi Bartłomieja Sienkiewicza obrazującej stan rządowego programu Polskie Inwestycje Rozwojowe.

Źródło: dorzeczy.pl

(Visited 5 885 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Kidawa-Błońska nie przestaje straszyć: "Uważam, że to, co robi PiS, to początek wyjścia Polski z UE"

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here