Czy jest szansa, że dojdzie do współpracy Pawła Kukiza i Szymona Hołowni? Obecnie w kole poselskim Kukiz’15 zasiada 5 posłów, natomiast ruch Szymona Hołowni „Polska 2050″ reprezentują w Sejmie dwie posłanki oraz jeden senator. Nie są oni obecnie zrzeszeni w żadnym kole ani klubie.

Kwestię ewentualnej współpracy skomentował Paweł Kukiz: — Jeśli „Polska 2050” za kluczową uznałaby zmianę ustroju, to Pan Hołownia w moment miałby Koło w Sejmie w postaci naszej piątki — powiedział.

Zobacz również: Elon Musk chce wszczepiać czipy do mózgów: „Próby na ludziach jeszcze w tym roku”

— I niech nawet sami wskażą szefa tego Koła. Ja ani nie muszę, ani nie chcę nim być. Mnie wystarcza szefowanie na scenie. Problem jednak w tym, że mam wrażenie, iż Pan Hołownia i jego współpracownicy NIE CHCĄ zmieniać ustroju. Oni chcą jedynie „wskazać swoich ludzi, którzy będą lepsi od tych, którzy są”. Czyli robić dokładnie to samo co Kaczyński i inni wodzowie — dodał muzyk, a po chwili wyraził wielką chęć na spotkanie z byłym prezenterem TVN.

Zobacz również: Rada Europy przyjęła rezolucję w kwestii szczepień. To wszystko zmienia

Przeczytaj również:  Córka Magdy Gessler wyznała, z jaką chorobą zmaga się od lat

— Jeśli się mylę, jeśli Pan Hołownia chce zmienić zasady funkcjonowania Państwa (a nie tylko partycypantów koryta) i w sposób FORMALNY, poprzez zmiany w prawie chce Pan Hołownia doprowadzić do stanu, gdzie Obywatel jest PRACODAWCĄ władzy i w każdej chwili może ją zwolnić, to z przyjemnością spotkam się z Panem Szymonem i Koło ma w mig — podkreślił z nadzieją Kukiz.

Z kolei Szymon Hołownia zdaje się nie podzielać entuzjazmu polityka i szybko zgasił jego zapał.

— Panie Pawle, bardzo chętnie, możemy porozmawiać o waszych propozycjach, ale nie wydaje mi się, abyśmy mogli dziś rozmawiać w kategorii stawiania warunków. Być może niektóre z waszych propozycji pragmatycznie są sensowne, być może niektóre nie. Przejrzałem je dzisiaj. Z niektórymi się nie zgadzam, o niektórych mógłbym rozmawiać — powiedział Hołownia.

Jeśli "Polska 2050" za kluczową uznałaby zmianę ustroju, czyli: 1. wprowadzenia INDYWIDUALNEGO (a nie partyjnego)…

Opublikowany przez Paweł Kukiz Wtorek, 2 lutego 2021

źródło: medianarodowe.com

(Visited 716 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj