Były premier Donald Tusk opublikował post w mediach społecznościowych, w którym zaatakował premiera Morawieckiego. Z pomocą dla szefa rządu pośpieszył Krzysztof Bosak, który zauważył pewną kwestię.

Były szef RE opublikował na Twitterze wpis, w którym wspomniał o spotkaniu premiera Morawieckiego z Marine Le Pen, liderką francuskiego Zjednoczenia Narodowego. Nowy lider PO opublikował tweeta, który wymierzony był w polskiego premiera. Tusk zasugerował bowiem, że Le Pen jest „proputinowska”.

— W tym czasie premier Morawiecki spotyka się w Brukseli z proputinowską i eurosceptyczną liderką skrajnej prawicy Marine le Pen — napisał Donald Tusk, a jego słowa błyskawicznie zyskały na popularności w sieci.

Odniosło się do niego wielu internautów, publicystów oraz dziennikarzy. Skomentował go również jeden z liderów Konfederacji, Krzysztof Bosak.
Prawicowy polityk udostępnił tweeta Donalda Tuska i zostawił pod nim swoje przemyślenia. Zwrócił przy tym uwagę na jedną ważną rzecz.

— Nazywanie liderki @RNational_off „skrajną prawicą” pokazuje, że @donaldtusk zatrzymał się w czasie jakieś 15 lat temu. Obecnie to centrowa partia, prezentująca w wielu sprawach program bliższy PO niż Konfederacji — napisał Krzysztof Bosak.

Zobacz również: Budka skomentował zachowanie Sikorskiego: „Nigdy nie użyłbym takich słów…”

Przeczytaj również:  Robert Lewandowski: Wewnętrznie czułem, że awansujemy [WIDEO]

Zobacz również: Radosław Sikorski tłumaczy się ze swoich słów nt. Beaty Kempy: “Potraktowałem ją ulgowo”

źródło: wmeritum.pl, Twitter.com

(Visited 1 166 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj