Poseł Janusz Korwin-Mikke złożył świąteczne życzenia wszystkim Polakom. Polityk, który niedawno obchodził osiemdziesiąte urodziny, przyznał, że pierwszy raz doświadcza tego czasu z „ósemką z przodu”.

– Mam nadzieję, że jeszcze długo będę obchodził święta jako 80-latek – powiedział były lider partii KORWiN.

Korwin-Mikke składa życzenia

– Chciałbym wszystkim życzyć, żeby spełniło się to, co każdy ma w swoim sercu. Ludzie mają różne pragnienia – nie wszystkie daje się spełnić, bo niektóre są sprzeczne – i byłoby dobrze, żeby się spełniły – podkreślił Korwin-Mikke.

– Trzeba spowodować, żeby państwo pozwalało spełniać swoje życzenia. Nie, żeby nam coś załatwiało, tylko żebyśmy sami mogli nasze życzenia spełniać. A jeżeli jeszcze z góry nam ktoś łaskę ześle, spowoduje, że będziemy czuli się lepiej, to bardzo dobrze – dodał wolnościowiec.

Janusz Korwin-Mikke skończył już 80 lat. Wciąż jednak pozostaje aktywny i angażuje się w wiele spraw społecznych. Niedawno podjął trudną decyzję o odsunięciu się w cień, pomimo wieloletniego przewodnictwa w kilku wolnościowych formacjach politycznych. Zastąpił go Sławomir Mentzen, który został nowym prezesem partii Nowa Nadzieja. Ugrupowanie to w 2023 roku ma wystartować w wyborach jako część Konfederacji.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Putin zapowiada zniszczenie Patriotów i oskarża Zachód

źródło: YouTube

(Visited 181 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj