trzaskowski

Trzaskowskiemu bije licznik. PiS uruchomił stronę, która zlicza liczbę ścieków wpadających do Wisły

Wiceszef MSWiA Błażej Poboży poinformował o nowopowstałej stronie internetowej – ruchtrzaskowskiego.pl. Nazwa strony ma charakter satyryczny, ponieważ w rzeczywistości zlicza ona liczbę ścieków, które trafiły do Wisły.

5 września miała odbyć się inauguracja Ruchu Trzaskowskiego — nowej inicjatywy prezydenta Warszawy. Do tej jednak nie doszło, ponieważ przeszkodziła w tym awaria „Czajki”. Członkowie Prawa i Sprawiedliwości postanowili wykorzystać tę sytuację.

Czytaj także: Scheuring-Wielgus przyłapana na kłamstwie. „Wgrano jej do mózgu nowe wspomnienia”. Interweniowali Jaruzelska, Ziemkiewicz i Piekara

— W momencie, kiedy tutaj stoimy, do Wisły wlewają się hektolitry ścieków z powodu awarii oczyszczalni „Czajka”. Małe przypomnienie: rok temu mieliśmy to samo, teraz mamy swego rodzaju déja vu — mówił w sobotę wicerzecznik PiS Radosław Fogiel.

— Chcemy dziś skierować uwagę warszawiaków, uwagę wszystkich Polaków właśnie na tę awarię, na konsekwencję tej awarii, która ma swoje źródło (…) w braku decyzji Rafała Trzaskowskiego — powiedział wiceszefa MSWiA Błażej Poboży.

Czytaj także: Margot zdradził, do czego doszło pod prysznicem w areszcie. „Nienawidzę tego kraju, wyrządził mi tyle krzywdy”

— Wykorzystujemy do tego moment szczególny, jakim jest dzień, w którym miała mieć miejsce inauguracja ruchu Rafała Trzaskowskiego. I w związku z tym, dziś, aby ten komunikat o konsekwencjach, o skali dodarł do jak największej liczby Polaków, uruchomiliśmy specjalną stronę internetową — kontynuował.

Na stronie ruchtrzaskowskiego.pl widnieje licznik, który zlicza liczbę ścieków wpadających do Wisły.

Źródło: Polsat News

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these