To prawdopodobnie jedna z największych wpadek dyplomatycznych ostatnich tygodni. Prezydent Serbii najprawdopodobniej nie był świadom, jaki dokument podpisał. A zgodził się na przeniesienie ambasady…

Serbia oraz Kosowo zdecydowały się na normalizację wzajemnych stosunków gospodarczych. Podczas dwudniowych rozmów w Waszyngtonie udało się dojść do porozumienia. Doszło jednak do kuriozalnej sytuacji.

Czytaj także: Scheuring-Wielgus przyłapana na kłamstwie. „Wgrano jej do mózgu nowe wspomnienia”. Interweniowali Jaruzelska, Ziemkiewicz i Piekara

Prezydent Trump na Twitterze pogratulował krajom dojścia do porozumienia… ogłosił również, że prezydent Serbii Aleksandar Vučić zobowiązał się przenieść swoją ambasadę w Izraelu do Jerozolimy.

Czytaj także: Margot zdradził, do czego doszło pod prysznicem w areszcie. „Nienawidzę tego kraju, wyrządził mi tyle krzywdy”

Z nagrania, które możemy znaleźć w sieci, możemy jednak przypuszczać, że prezydent Serbii nie wiedział do końca, jaki dokument podpisuje. Na nagraniu widzimy, że gdy Trump mówi o przeniesieniu serbskiej ambasady do Jerozolimy, prezydent Serbii jest mocno zdziwiony i zaczyna szybko przeglądać podpisany dokument.

(Visited 4 342 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Mój sukces zawdzięczam rodzinie i edukacji domowej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj