W Warszawie miała miejsce konwencja Platformy Obywatelskiej, podczas której wypowiadali się czołowi politycy partii. Był tam obecny Borys Budka przewodniczący ugrupowania, Małgorzata Kidawa-Błońska kandydatka PO na prezydenta czy Rafał Trzaskowski prezydent stolicy.

Całemu spotkaniu towarzyszyła podniosła atmosfera oraz motywująca muzyka. Na początku konwencji głos zabrał Rafał Trzaskowski. Podkreślił, że cieszy się z obecności wszystkich przybyłych i próbował rozbawić ich żartem.

— Zostawiajcie jak najwięcej pieniędzy w moim mieście — mówił.  Wspomniał także o „nowej Platformie, w którą wstąpiła „nowa energia”.

— Nowa Platforma, nowa energia — to nie tylko hasła, tego trzeba nam było bardzo i wszyscy tego oczekiwali — podkreślał polityk. Prezydent Warszawy pogratulował również nowemu przewodniczącemu partii Borysowi Budce.

— Głód zmian był ogromny. Wielu ludzi zatrzymuje mnie na ulicy i mi to mówi. Poza tym Borys dziękuję Ci, bo grono hejterów pod moimi drzwiami się przetrzebiło, tak więc dziękuje — tłumaczył Trzaskowski, zwracając się do szefa PO.

— Musimy być dynamiczni i odważni. Ciepła woda w kranie jest istotna, ale ważne jest to, żeby pokazać, dokąd idziemy i jaką mamy wizję państwa — kontynuował Trzaskowski.

— Musimy promować rozsądek tych, którzy dzieżko pracują, ale też wyciągnąć rękę do tych, którzy sobie nie radzą — dodał prezydent miasta.

 

źródło: dorzeczy.pl

(Visited 143 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj