Rafał Trzaskowski

Trzaskowski upchnął setkę ludzi do jednego autobusu. Internet wrze: „Nienawistny, cyniczny, głupi ch**”

Rafał Trzaskowski wydał kontrowersyjne zarządzenie, w myśl którego komunikacja miejska w Warszawie kursuje trybem weekendowym. Decyzja spowodowała zatłoczenie w autobusach i tramwajach. A Polska mierzy się przecież z epidemią koronawirusa.

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski postanowił na czas epidemii wdrożyć plan oszczędnościowy. Jeden z jego punktów zakłada ograniczenie kursów komunikacji miejskiej. W efekcie w tramwajach oraz autobusach pojawiło się cztery razy więcej pasażerów niż zazwyczaj. Twitter zawrzał, a sam włodarz musi mierzyć się z ostrymi słowami krytyki:

— Trzaskowski tak nienawidzi PIS, że posunął się do zarażenia ludzi w komunikacji miejskiej. Mały, nienawistny, cyniczny, głupi ch** — zagrzmiał jeden z użytkowników Twittera.

Trzeba powiedzieć, że to, co w kwestii transportu odwala w Warszawie Trzaskowski, jest zwyczajnie skandaliczne. Naraża ludzi znacznie bardziej niż spacerowicze w Łazienkach czy Wilanowie, które pozamykano — ocenił na Twitterze publicysta Łukasz Warzecha.

— Patrzę na zdjęcia z komunikacji miejskiej i muszę panu, panie Trzaskowski, napisać, że widzę pewne rezerwy. Jeśli zmniejszylibyśmy liczbę kursów jeszcze o połowę, za to na przystankach zatrudnili „dopychacza”, można byłoby wygenerować kolejne oszczędności. Proszę rozważyć — zasugerował w szyderczym tonie dziennikarz Krzysztof Stanowski.

— Normalne kursowanie autobusów i tramwajów pozwoliłoby tym, którzy muszą pracować (np personel szpitali) zachować zalecane odległości, zmniejszyłoby ryzyko zakażenia. Trzaskowski musi NATYCHMIAST przywrócić normalne kursowanie komunikacji — zaapelował Sebastian Kaleta z PiS.

Przeczytaj również: Dorota Brejza zrównana z ziemią po swoim wpisie. W jej obronie musiał stanąć mąż, ale na niego też posypały się gromy

https://twitter.com/stulejkasz/status/1242004992984219656

https://twitter.com/Gruchalski/status/1241964026214711297

https://twitter.com/Marek_Kalach/status/1242024219019489280

https://twitter.com/exluzurpator/status/1242007842095280130

źródło: Twitter

About the Author

Malicki Jan

Wspieram polskie sprawy i opowiadam się po stronie wolności. Chętnie oddaję się urokom rozrywki cyfrowej i jestem na bieżąco z platformą Xbox i Playstation.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these