Strona główna Polska Trzaskowski upchnął setkę ludzi do jednego autobusu. Internet wrze: „Nienawistny, cyniczny, głupi ch**”

Trzaskowski upchnął setkę ludzi do jednego autobusu. Internet wrze: „Nienawistny, cyniczny, głupi ch**”

7 min czytania
0
0
16,400
Rafał Trzaskowski

Rafał Trzaskowski wydał kontrowersyjne zarządzenie, w myśl którego komunikacja miejska w Warszawie kursuje trybem weekendowym. Decyzja spowodowała zatłoczenie w autobusach i tramwajach. A Polska mierzy się przecież z epidemią koronawirusa.

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski postanowił na czas epidemii wdrożyć plan oszczędnościowy. Jeden z jego punktów zakłada ograniczenie kursów komunikacji miejskiej. W efekcie w tramwajach oraz autobusach pojawiło się cztery razy więcej pasażerów niż zazwyczaj. Twitter zawrzał, a sam włodarz musi mierzyć się z ostrymi słowami krytyki:

— Trzaskowski tak nienawidzi PIS, że posunął się do zarażenia ludzi w komunikacji miejskiej. Mały, nienawistny, cyniczny, głupi ch** — zagrzmiał jeden z użytkowników Twittera.

Trzeba powiedzieć, że to, co w kwestii transportu odwala w Warszawie Trzaskowski, jest zwyczajnie skandaliczne. Naraża ludzi znacznie bardziej niż spacerowicze w Łazienkach czy Wilanowie, które pozamykano — ocenił na Twitterze publicysta Łukasz Warzecha.

— Patrzę na zdjęcia z komunikacji miejskiej i muszę panu, panie Trzaskowski, napisać, że widzę pewne rezerwy. Jeśli zmniejszylibyśmy liczbę kursów jeszcze o połowę, za to na przystankach zatrudnili „dopychacza”, można byłoby wygenerować kolejne oszczędności. Proszę rozważyć — zasugerował w szyderczym tonie dziennikarz Krzysztof Stanowski.

— Normalne kursowanie autobusów i tramwajów pozwoliłoby tym, którzy muszą pracować (np personel szpitali) zachować zalecane odległości, zmniejszyłoby ryzyko zakażenia. Trzaskowski musi NATYCHMIAST przywrócić normalne kursowanie komunikacji — zaapelował Sebastian Kaleta z PiS.

Przeczytaj również: Dorota Brejza zrównana z ziemią po swoim wpisie. W jej obronie musiał stanąć mąż, ale na niego też posypały się gromy

źródło: Twitter

Reakcja
2
Przeczytaj również:  Lech Wałęsa obawia się lidera PSL: „Kosiniak-Kamysz jest niebezpieczny, ugryzł mnie w rękę”
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej napisanych przez Malicki Jan
Załaduj więcej w  Polska

Sprawdź również

Rafał Trzaskowski: „Na złość im zrobię”

Rafał Trzaskowski podczas wiecu w Kłodzku poprosił wszystkich zebranych, by oddali na nieg…