Ekipa współpracująca z Rafałem Trzaskowskim zorganizowała casting do nowego spotu. Firma przedstawiła typ postaci, które są szczególnie poszukiwane. Producentom zależy przede wszystkim na osobach, które są wiarygodne, spontaniczne i naturalne.

Trzaskowski w dość szczególny sposób przedstawił charakterystykę osób, które są poszukiwane do produkcji. Padły takie określenia, jak: „typowy Ślązak”, „doświadczony mężczyzna, zmęczony życiem”, „Dziewczyna wyglądająca trochę jak Greta Thunberg, „mężczyzna bojówkowy ONR” oraz „raczej prawdziwy niepełnosprawny”.

Poszukujemy: OSÓB w wieku od 18 – 70 lat. Nie zgranych, nieznanych z reklam czy paradokumentów. Przekrój społeczeństwa. Osoby mają być naturalne i wiarygodne, Wśród tych osób chcielibyśmy, aby się pojawiły między innymi:

1. Starsza Pani modlitewna 55 – 70

2. Dziewczyna wyglądająca na ekspedientkę ok. 30 – 35

3. Mężczyzna bojówkowy ONR, 33-35

4. Typowy Ślązak (lub Kaszub albo ktoś z jeszcze innym akcentem) wiek nie jest istotny, może być młody też, ale idealnie byłoby 55-60 lat 

5. Migający człowiek, doświadczony, mężczyzna zmęczony życiem. Nie jest typem przystojniaka.

6. Dziewczyna, aktywistka, wyglądająca trochę jak Greta Thunberg 18 – 22 lata

7. Elegancki mężczyzna na wózku, raczej prawdziwy niepełnosprawny

8. Starszy Pan z zasadami ok. 60 – 70

9. Dresiarz/kibol ok. 25 – 40

10. silny, wielki mężczyzna albo

11. Młody Pan 25 – 30 lat — szczupły, swierzy intelektualista (pisownia oryg.)

12. Pulchna, małomiasteczkowa, nie młoda, ale nie starsza kobieta, 45-50

13. Mężczyzna 50+, pasjonat, „mój stary jest pasjonatem historii” typ nauczyciela,

14. Powstańczyni Warszawska — prawdziwa zł z prowizją agencji — czytamy w zaproszeniu organizowanego castingu.

Zobacz również: Kosiniak-Kamysz do Trzaskowskiego: Rafał, chodź na solo

Wszyscy zainteresowani, którzy chcieliby uczestniczyć w castingu, mają możliwość nagrania filmu, w którym przedstawią swoje mocne strony i tekst obowiązkowej przemowy. Poniżej treść:

— TEKST: „Chcemy normalnej polityki. Chcemy polityki, w której jest miejsce dla wszystkich poglądów. Chcemy polityki, w której liczy się także zdanie mniejszości. Chcemy polityki, która posługuje się prawdą. Chcemy polityki, która daje nadzieję na zmianę. Chcemy polityki, w której celem jest dialog a nie zniszczenie przeciwnika. Chcemy polityki, w której obietnice nie popadają w zapomnienie nazajutrz po wyborach Chcemy polityki, którą rządzi” — napisali producenci.

źródło: wpolityce.pl

(Visited 232 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj