Andrzej Duda podpisał budzącą liczne kontrowersje Kartę Rodziny. Decyzja głowy państwa nie spodobała się wielu obywatelom. Andrzej Duda, podpisując dokument, zobowiązał się do ochrony instytucji rodziny i sprzeciwił się legalizacji małżeństw jednopłciowych. Polityk obiecał również chronić dzieci przed ideologią LGBT.

Z powodu swojej decyzji Andrzej Duda stał się obiektem drwin i wielu krytycznych komentarzy. Spotkał się szczególnie z gniewem mniejszości seksualnych w Polsce oraz licznych celebrytów. Był to m.in. Michał Piróg oraz Jakub Żulczyk.

Aktorka Maja Ostaszewska również nie milczała w zaistniałej sytuacji. Opublikowała na swoim profilu na Instagramie wpis, w którym nie przebierała w słowach.

— Jako matka dwójki dzieci, bardzo bym chciała, żeby Pan Prezydent, ani nikt inny nie straszył mojej rodziny osobami LGBT+. Osobami, nie ideologią. Coś takiego jak ideologia LGBT+ nie istnieje. Istnieją ludzie tak różni, jak ci heteroseksualni. Miliony osób w naszym kraju. Dorośli, młodzież, dzieci. Polskie rodziny borykają się z wieloma rozmaitymi problemami, mają czym się martwić, czego bać. Przemocy, problemów finansowych, zdrowotnych i wielu innych, ale z pewnością nie miłości innych ludzi. Sączona kropla po kropli nienawiść prowadzi do tragedii. Tego się obawiam i z tym nie chcę mieć nic wspólnego — napisała Ostaszewska.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Jako matka dwójki dzieci, bardzo bym chciała żeby Pan Prezydent, ani nikt inny nie straszył mojej rodziny osobami LGBT+. Osobami, nie ideologią. Coś takiego jak ideologia LGBT+ nie istnieje. Istnieją ludzie tak różni, jak ci heteroseksualni. Miliony osób w naszym kraju. Dorośli, młodzież, dzieci. Polskie rodziny borykają się z wieloma rozmaitymi problemami, mają czym się martwić. Czego bać. Przemocy, problemów finansowych, zdrowotnych i wielu innych, ale z pewnością nie miłości innych ludzi. Sączona kropla po kropli nienawiść prowadzi do tragedii. Tego się obawiam i z tym nie chcę mieć nic wspólnego. #miloscniewyklucza #rodzina #polskarodzina #rodzinaniejestnakartki #stopmowienienawiści #kampaniaprzeciwhomofobii #love #loveislove #stophomophobia #lgbt #pridemonth #pride???? #strefawolnaodnienawiści

Post udostępniony przez Maja Ostaszewska Official (@ostaszewskamaja_official)

źródło: pudelek.pl

(Visited 245 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj