Maja Ostaszewska uderza w Andrzeja Dudę: „Bardzo bym chciała, żeby pan prezydent nie straszył mojej rodziny”

Andrzej Duda podpisał budzącą liczne kontrowersje Kartę Rodziny. Decyzja głowy państwa nie spodobała się wielu obywatelom. Andrzej Duda, podpisując dokument, zobowiązał się do ochrony instytucji rodziny i sprzeciwił się legalizacji małżeństw jednopłciowych. Polityk obiecał również chronić dzieci przed ideologią LGBT.

Z powodu swojej decyzji Andrzej Duda stał się obiektem drwin i wielu krytycznych komentarzy. Spotkał się szczególnie z gniewem mniejszości seksualnych w Polsce oraz licznych celebrytów. Był to m.in. Michał Piróg oraz Jakub Żulczyk.

Aktorka Maja Ostaszewska również nie milczała w zaistniałej sytuacji. Opublikowała na swoim profilu na Instagramie wpis, w którym nie przebierała w słowach.

— Jako matka dwójki dzieci, bardzo bym chciała, żeby Pan Prezydent, ani nikt inny nie straszył mojej rodziny osobami LGBT+. Osobami, nie ideologią. Coś takiego jak ideologia LGBT+ nie istnieje. Istnieją ludzie tak różni, jak ci heteroseksualni. Miliony osób w naszym kraju. Dorośli, młodzież, dzieci. Polskie rodziny borykają się z wieloma rozmaitymi problemami, mają czym się martwić, czego bać. Przemocy, problemów finansowych, zdrowotnych i wielu innych, ale z pewnością nie miłości innych ludzi. Sączona kropla po kropli nienawiść prowadzi do tragedii. Tego się obawiam i z tym nie chcę mieć nic wspólnego — napisała Ostaszewska.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Jako matka dwójki dzieci, bardzo bym chciała żeby Pan Prezydent, ani nikt inny nie straszył mojej rodziny osobami LGBT+. Osobami, nie ideologią. Coś takiego jak ideologia LGBT+ nie istnieje. Istnieją ludzie tak różni, jak ci heteroseksualni. Miliony osób w naszym kraju. Dorośli, młodzież, dzieci. Polskie rodziny borykają się z wieloma rozmaitymi problemami, mają czym się martwić. Czego bać. Przemocy, problemów finansowych, zdrowotnych i wielu innych, ale z pewnością nie miłości innych ludzi. Sączona kropla po kropli nienawiść prowadzi do tragedii. Tego się obawiam i z tym nie chcę mieć nic wspólnego. #miloscniewyklucza #rodzina #polskarodzina #rodzinaniejestnakartki #stopmowienienawiści #kampaniaprzeciwhomofobii #love #loveislove #stophomophobia #lgbt #pridemonth #pride???? #strefawolnaodnienawiści

Post udostępniony przez Maja Ostaszewska Official (@ostaszewskamaja_official)

źródło: pudelek.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these