Rafał Trzaskowski po raz kolejny pochwalił się nowymi inicjatywami związanymi z powstaniem dróg dla rowerów, remontem chodników oraz przystanków. Internauci zwrócili jednak uwagę na coś zupełnie innego. W internecie pojawiły się bowiem wulgarne relacje z dewastacji Warszawy przez protesty Strajku Kobiet.

— Jesteśmy z Wami! „#SpełniamyObietnice i budujemy dla Was funkcjonalne #NoweCentrumWarszawy! Rozstrzygnęliśmy przetarg na zmiany na Marszałkowskiej wzdłuż pl. Defilad. Powstanie tam droga dla rowerów, a remontowi zostaną poddane chodniki i przystanek. Inwestycję zrealizuje warszawska firma Adrog — napisał uradowany Rafał Trzaskowski, prawdopodobnie nie uświadamiając sobie, ile złego działo się na ulicach Warszawy przez kilka ładnych dni.

Zobacz również: Senyszyn przyznała to wprost: „Płód jest gatunkiem ludzkim, ale to nie znaczy, że ma mieć prawa” [WIDEO]

Internauci wytknęli prezydentowi stolicy, kiepski stan rur miejskich oraz zniszczenie miasta po przejściu aborcyjnych demonstracji.

Zobacz również: Impreza podczas Strajku Kobiet: „Zeusie, weź nasze pioruny i je*nij w końcu w ten rząd” [WIDEO]

W związku z tym pod wpisem włodarza miasta padło dużo ironicznych komentarzy:

Przeczytaj również:  Najwyższa emerytura w Polsce to kupa kasy. Będziesz zdziwiony

— „Rura na Bielanach, miśku!”, „A część warszawiaków znowu marznie”, „Kiedy usuniesz zniszczenia po „strajku kobiet”? Czy ktoś odpowiedzialny i kompetentny rządzi miastem?”, „Czaku Norrisie, dopilnowałeś porządku w swoim mieście? Zapłacisz za zniszczenia?” — czytamy.

źródło: twitter.com

(Visited 1 234 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj