Kilka dni temu media obiegła wstrząsająca informacja o śmierci 11-letniego Sebastiana. Chłopiec zaginął w sobotę — wyszedł na plac zabaw w Dąbrówce Małej w Katowicach. O godz. 19 wysłał wiadomość sms do swojej mamy z prośbą, by mógł przedłużyć zabawę o pół godziny. Kobieta się zgodziła, jednak Sebastian nie wrócił już do domu i nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.

Poszukiwania z udziałem policjantów i strażaków trwały od godzin wieczornych w sobotę — to właśnie wtedy matka chłopca zgłosiła jego zaginięcie. Potencjalnego sprawcę udało się bardzo szybko wytypować na podstawie analizy zapisu kamer monitoringu.

Zobacz również: Kazik krytykuje obostrzenia. „Nie ma absolutnie żadnej logiki” [WIDEO]

Odpowiedzialnym za tę tragedię okazał się 41-letni mieszkaniec Sosnowca. Mężczyzna w rozmowie z prokuratorem przyznał się do porwania, a następnie uduszenia 11-latka. Chłopiec miał zginąć wówczas, gdy zagroził swojemu oprawcy, że go zapamięta i wszystko opowie swojej mamie.

Sąd przychylił się do wniosku prokuratora i aresztował Tomasza M. na trzy miesiące.

W poniedziałek mężczyzna usłyszał dwa zarzuty, w tym zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Przyznał się do winy i przez pięć godzin składał w prokuraturze obszerne wyjaśnienia. Przesłuchanie było kontynuowane we wtorek, przez kolejne długie godziny. Podejrzanemu za tę zbrodnię grozi nawet dożywocie.

Przeczytaj również:  Kaczyński oskarżył "przeciwników" o to, że chcą sfałszować wybory. Przywódca wezwał do stworzenia specjalnego "korpusu"

W internecie pojawiło się nagranie, na którym widać, jak uradowani więźniowie „witają” zabójcę 11-letniego Sebastiana w areszcie. Nie trudno się domyślić, jaki los go tam czeka.

Zobacz również: Senator Lidia Staroń kandydatką PiS na RPO. „Bo bardzo chce”

11-Letni Sebastian Hrabia, nie żyje.. 😔 Podejrzany o porwanie i morderstwo Sebastiana Hrabii, 41-letni mieszkaniec…

Opublikowany przez Król Ali baba Poniedziałek, 24 maja 2021

Przywitany tak jak trzeba pedofil i morderca w A.Ś. Mysłowice

Opublikowany przez Aleksandra Kwiatkowskiego Środa, 26 maja 2021

źródło: tysol.pl, YouTube.com

(Visited 4 171 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj