Beatyfikacja kardynała Stefana Wyszyńskiego była transmitowana przez główne stacje telewizyjne w Polsce. Fakt ten bardzo nie spodobał się pewnym osobom, które swoją frustrację wylały na katolików. Na mocne komentarze pod adresem wierzących niespodziewanie zareagował Tomasz Lis.

— Brak szacunku dla katolików i ich uczuć, to – poza wszystkim- wielki prezent dla PiS-u — przekazał redaktor naczelny „Newsweek Polska”.

— Ze względu na transmisję beatyfikacji kardynała Stefana Wyszyńskiego i matki Elżbiety Róży Czackiej o godz. 12.00 w TVN24 i TVN24 GO, na #LożaPrasowa zapraszamy o 21.00 — opublikowano komunikat, który pojawił się na Twitterze TVN24.

Transmisja była dostępna także w innych dużych stacjach telewizyjnych w naszym kraju, jednak to w odniesieniu do TVN24 padło najwięcej głosów krytyki.

— To telewizja religijna? — napisał jeden z internautów.

— Wstyd i żenada TVN24 — dodała inna komentująca.

— Kiedy wreszcie ten nieszczęsny kraj przestanie być katolickim skansenem Europy! Takie rzeczy to na info i trwam, ale żeby TVN24 przekładał stałą pozycję z powodu takiego czegoś?! — pisał inny użytkownik.

Swoje przemyślenia w tej kwestii przekazał niespodziewanie Tomasz Lis, który stanął w obronie katolików wspominając o braku szacunku.

Przeczytaj również:  Katowice: Potężna eksplozja gazu w kamienicy

— Brak szacunku dla katolików i ich uczuć, to — poza wszystkim- wielki prezent dla PiS-u. Kto tego nie rozumie, wyborów w Polsce nie wygra nigdy — przestrzegł redaktor naczelny „Newsweek Polska”.

Zobacz również: Sondaż Kantar: Niemal co dziesiąty Polak chce opuszczenia Unii Europejskiej

Zobacz również: Donald Tusk: czasem mam wrażenie, że Polską rządzą nieznośne bachory

źródło: wmeritum.pl

(Visited 334 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj