Michał Sz., czyli Margot jest coraz częściej krytykowany przez lewicowe media. Już nie tylko Agnieszka Gozdyra uważa, że chłopak szkodzi wizerunkowi osób LGBT.

Tuż po wyjściu z aresztu Michał Sz. zamieścił w sieci wulgarny wpis, w którym obraził Polskę. Dalsza treść jego posta również pozostawiała wiele do życzenia.

Czytaj także: Kyle Rittenhouse — 17latek zastrzelił dwóch członków Antifa podczas zamieszek. Drastyczne video z chwili oddania strzałów obiegło sieć

Wpis skomentowała Agnieszka Gozdyra, która oznajmiła, że zachowania Margot tylko szkodzą osobom LGBT w Polsce. W podobnym tonie wypowiedział się również Tomasz Lis.

— Mam za sobą rozmowy z ludźmi LGBT przerażonymi wizją tego, że będą utożsamiani z Margot, za sprawą  której wielu pomyśli, że są jakimiś niezrównoważonymi dziwadłami — napisał Lis na Twitterze.

Czytaj także: Trzaskowski: „Woda w Warszawie bezpieczna, bo zrzut jest za Warszawą”. Internauci: „Fajnie, a co z innymi miastami?”

Wpis dziennikarza spotkał się z dużą aprobatą osób ze środowiska LGBT, które również przyznały, że działania Margot szkodzą ich wizerunkowi.

Źródło: Twitter.com

(Visited 6 275 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj