Redaktor naczelny „Newsweeka” Tomasz Lis stwierdził, że program przedstawiony przez lidera PO wywołał wielką wściekłość w partii rządzącej: Widać co ich boli — napisał dziennikarz.

Borys Budka pokazał nowy program gospodarczy, który nazwał „receptą na kryzys” wywołany pandemią koronawirusa. Potencjalna pomoc oferowana przez PO ma koncentrować się głównie na przedsiębiorcach, pracownikach i samorządach.

Opozycja proponuje wiele ciekawych rozwiązań dla dobra naszego kraju. Jest to m.in. czasowe obniżenie podatku VAT do 5 proc. dla niektórych branż, znaczne podniesienie kwoty wolnej od podatku, jak również likwidacja tzw. podatku Belki i opłaty mocowej.

Zobacz również: Agnieszka Pomaska pokazała wiadomości od hejtera: „Ty je**na ku**o”. Będą konsekwencje?

Politycy Platformy domagają się powrotu handlu w niedzielę oraz uchwalenia tzw. ustawy naprawczej.

Tomasz Lis opublikował na Twitterze swój komentarz do wystąpienia Borysa Budki i wszystkich propozycji, które przedstawił. Ocenił je jako pozytywne, a miarą ich skuteczności jest z pewnością „amok”, jakiego „dostali PiS-owcy”.

Zobacz również: ,,Lu’’ zawiedziona, ponieważ ,,Margot’’ oświadczył się ,,Łani’’

— PiS-owcy dostali amoku po przedstawieniu przez KO pomysłów gospodarczych. Widać co ich boli i, przy okazji, jaki kierunek jest właściwy. Konkrety dla ludzi — napisał Tomasz Lis.

Źródło: dorzeczy.pl

(Visited 480 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Neo-Nówka wywołała burzę. W sieci się zagotowało [WIDEO]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj