W kolektywie „Stop Bzdurom” zapanowała emocjonalna i niepewna atmosfera. Wszystko za sprawą tego, że Michał Szutowicz ps. „Margot” postanowił w tradycyjny sposób zaręczyć się z „Łanią”.

Ta wiadomość może być niezwykle smutna dla „Lu”, która po tym, jak „Łania” powiedziała „tak”, może stać się mniej widoczna dla „Margota”.

Michał Szutowicz to znany aktywista LGBT, który jest jednocześnie liderem kolektywu „Stop Bzdurom”. Sam nazywa się osobą „niebinarną” i oczekuje, że będzie się go postrzegało jako kobietę i w taki sposób również do niego zwracało.

Zobacz również: Strajk Kobiet: Zaatakował gazem policjantów. Szybko tego pożałował: „Bierz go!” [WIDEO]

„Margot” ma dwie partnerki, „Łanię” oraz „Lu”. Teraz dwie panie będą musiały pogodzić się z nieuniknionym. Z mediów społecznościowych wynika, że mężczyzna w konserwatywny sposób oświadczył się „Łani”, a ta zgodziła się zostać jego żoną. Nie wiadomo przy tym, co stanie się z drugą partnerką aktywisty.

Zobacz również: Agnieszka Pomaska pokazała wiadomości od hejtera: „Ty je**na ku**o”. Będą konsekwencje?

Tymczasem „Łania” na swoim profilu na Instagramie (grymuar) oświadczyła, że „zrobiła stwora” oraz oraz że „stwór jest wyrazem miłości”. Na koniec po angielsku „powiedziała tak!” na tle zdjęcia z czymś, co przypomina pierścionek.

Źródło: fronda.pl

(Visited 18 525 times, 1 visits today)

5 KOMENTARZE

  1. Margot chyba Marny gott nie mam nic przeciwko ludzkim odbiciom i różnym poglądom jednak wszystko jest ok póki jest na miarę rozsądku….Aby zniknęły takie osoby trzeba zacząć je po.prostu ignorować i nie umieszczać żednych wpisów w necie…..Cisza nie ma nic nie widzę nic nie słyszę i nic o tymnie napiszę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj