W kolektywie „Stop Bzdurom” zapanowała emocjonalna i niepewna atmosfera. Wszystko za sprawą tego, że Michał Szutowicz ps. „Margot” postanowił w tradycyjny sposób zaręczyć się z „Łanią”.

Ta wiadomość może być niezwykle smutna dla „Lu”, która po tym, jak „Łania” powiedziała „tak”, może stać się mniej widoczna dla „Margota”.

Michał Szutowicz to znany aktywista LGBT, który jest jednocześnie liderem kolektywu „Stop Bzdurom”. Sam nazywa się osobą „niebinarną” i oczekuje, że będzie się go postrzegało jako kobietę i w taki sposób również do niego zwracało.

Zobacz również: Strajk Kobiet: Zaatakował gazem policjantów. Szybko tego pożałował: „Bierz go!” [WIDEO]

„Margot” ma dwie partnerki, „Łanię” oraz „Lu”. Teraz dwie panie będą musiały pogodzić się z nieuniknionym. Z mediów społecznościowych wynika, że mężczyzna w konserwatywny sposób oświadczył się „Łani”, a ta zgodziła się zostać jego żoną. Nie wiadomo przy tym, co stanie się z drugą partnerką aktywisty.

Zobacz również: Agnieszka Pomaska pokazała wiadomości od hejtera: „Ty je**na ku**o”. Będą konsekwencje?

Tymczasem „Łania” na swoim profilu na Instagramie (grymuar) oświadczyła, że „zrobiła stwora” oraz oraz że „stwór jest wyrazem miłości”. Na koniec po angielsku „powiedziała tak!” na tle zdjęcia z czymś, co przypomina pierścionek.

Źródło: fronda.pl

(Visited 12 244 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Czarnoskóra raperka powoła ruch obrony praw heteroseksualnych. Powodem ataki środowiska LGBT

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here