Terlecki

Terlecki chamski i arogancki wobec dziennikarza. Nagranie obiegło Polskę [+WIDEO]

Terlecki podobnie jak inni pisowcy, pojawił się na XXXI Forum Ekonomicznym w Karpaczu. Kiedy w pewnym momencie dziennikarz telewizji TVN24 usiłował zadać marszałkowi Sejmu pytanie, ten w chamski sposób spławił reportera.

Terlecki chamsko zbywa dziennikarza

Polityk pisowskiej władzy podobnie jak reszta rządzących, uczestniczył w Forum Ekonomicznym. Od imprezy prawdopodobnie zależą dalsze losy Polski, lecz opinia publiczna nie wie, o czym tak naprawdę dyskutowano za kulisami.

Reporter stacji TVN24 chciał zadać politykowi pytanie o Morawieckiego, który po raz kolejny objeżdża Polskę i przekonuje Polaków, aby jeszcze raz zaufali pisowcom. Dziennikarz powątpiewa w stosowność tego, aby premier robił wycieczki po kraju w dobie największego kryzysu od dekad. Terlecki odpowiedział reporterowi w sposób iście chamski i arogancki.

– Panie marszałku, krótkie pytanie… – zaczął biegnący za Terleckim dziennikarz.

 Niechże się pan odwali – burknął pisowiec, po czym ruszył w swoją stronę.

– Czy to dobry pomysł, żeby w tej chwili premier objeżdżał kraj? – dokończył wyraźnie skonsternowany dziennikarz, lecz oczywiście nie uzyskał odpowiedzi.

Przeczytaj również: Co z pieniędzmi z KPO? Gliński: „mamy przywódcę, twardego męża stanu”

źródło: TVN24

About the Author

Malicki Jan

Wspieram polskie sprawy i opowiadam się po stronie wolności. Chętnie oddaję się urokom rozrywki cyfrowej i jestem na bieżąco z platformą Xbox i Playstation.

One thought on “Terlecki chamski i arogancki wobec dziennikarza. Nagranie obiegło Polskę [+WIDEO]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these