opozycja

Ten sondaż mówi wszystko o obecnej opozycji. Polacy wskazali, kto jest najlepszym pozarządowym liderem

Opozycja od lat nie potrafi wygrać wyborów, w których musi mierzyć się z Prawem i Sprawiedliwością. Z sondażu przeprowadzonego przez wpolityce.pl możemy domyślić się, dlaczego tak jest.

Uczestnicy sondażu mieli do wyboru osiem opcji – Rafał Trzaskowskiego, Borysa Budkę, Szymona Hołownię, Krzysztofa Bosaka, Władysława Kosiniaka-Kamysza, Donalda Tuska, Włodzimierza Czarzastego oraz Michała Sz. (pseud. Margot). Oprócz tego można było także wskazać opcję dziewiątą, czyli „żadna z wymienionych osób” oraz dziesiątą „opozycja nie ma żadnego lidera”.

Zobacz także: „Ten sk***syn wyprowadza tego potwora bez smyczy i kagańca”. Internauci pytają o dane „łajzy” z Krakowa

To właśnie tę ostatnią odpowiedź (34 proc. badanych) zdecydowało się wskazać. Na drugim miejscu uplasował się Rafał Trzaskowski z 20 proc. wynikiem. Na trzecim miejscu znalazła się odpowiedź „żadna z wymienionych osób”.

Kolejne miejsce zajęli Szymon Hołownia (12 proc.), Krzysztof Bosak (8 proc.). Z kolei Władysław Kosiniak-Kamysz, Donald Tusk i Borys Budka uzyskali po 2 proc. głosów. 1 proc. uczestników sondażu uznało, że liderem opozycji powinien być Włodzimierz Czarzasty lub „Margot”.

Zobacz także: Marcin Najman ostro: Mam kilka słów do Tęczowych

Internauci żartują, że wynik sondażu odzwierciedla poziom opozycji. Ciężko wskazać jej lidera, ponieważ takiego po prostu nie ma.

Źródło: Wpolityce.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these