Temat edukacji seksualnej nieustannie budzi w Polsce wiele kontrowersji. Tymczasem poznańscy edukatorzy LGBT otrzymali dofinansowanie na prowadzenie swojej działalności.

Poznański urząd miasta dofinansował niedawno grupę aktywistów LGBT „Stonewall”. Fundacja Pro – Prawo do życia ujawniła, jakie treści zamieszczają w sieci ludzie, którzy chcieliby edukować dzieci.

„Jak zrobić lewatywę przed seksem analnym?” — tak brzmi tytuł jednego z wideoporadników, który opublikowała grupa „Stonewall”.

Zobacz także: „Ten sk***syn wyprowadza tego potwora bez smyczy i kagańca”. Internauci pytają o dane „łajzy” z Krakowa

„Seks analny to technika, która wymaga sporej znajomości własnego ciała. Nasze obawy wzbudza przede wszystkim ryzyko bólu i braku higieny. Dzisiaj zajmiemy się tą drugą kwestią i opowiemy, jak zrobić sobie lewatywę przed seksem analnym. To łatwiejsze, niż myślicie!”— dowiadujemy się z nagrania seksedukatorów.

Jak przypomina portal Pch24.pl, raptem dwa miesiące temu dwa miesiące temu założyciel grupy Stonewall Arkadiusz Kluk udzielił wywiadu, w którym publicznie stwierdził, że w jego środowisku powszechny jest seks grupowy pod wpływem alkoholu i narkotyków. On sam z kolei czerpie satysfakcję z rozbierania się za pieniądze i pokazywania innym zdjęć swoich genitaliów.

Zobacz także: Marcin Najman ostro: Mam kilka słów do Tęczowych

— Właśnie tak wygląda edukacja seksualna, którą lobby LGBT forsuje w Polsce. W Poznaniu tęczowi aktywiści otrzymali dotację na prowadzenie warsztatów i zajęć w szkołach. Ich celem jest dotarcie ze swoim przekazem bezpośrednio do dzieci i młodzieży. Nie możemy być bierni i musimy to powstrzymać — przestrzega Mariusz Dzierżawski, członek zarządu Fundacji Pro – Prawo do życia.

Źródło: pch24.pl

(Visited 2 171 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj