propolski.pl: Janda zrozpaczona postawą Polaków

Teatr Krystyny Jandy w trudnej sytuacji: „Chcemy Was prosić o wsparcie”

Krystyna Janda doświadcza ostatnio niespodziewanych problemów. Aktorka, która słynie z antypatii wobec PiS-u, nie może już tak jak dawniej poszczycić się nowymi przedstawieniami w swoim teatrze. Fundacja Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury zwróciła się więc do widzów Teatru Polonia i poprosiła o wsparcie.

W związku z szerzącą się epidemią koronawirusa wszystkie instytucje kultury zostały zamknięte. Krystyna Janda i jej teatr mają nie lada problem.

— Drodzy Widzowie, w tym trudnym dla nas wszystkich momencie, chcemy Was prosić o wsparcie, dzięki któremu będziemy mogli grać dalej. Nasze teatry trwają od lat i funkcjonują dzięki naszej publiczności, dzięki Wam. Nie dotacjom, nie sponsorom. Właśnie dzięki publiczności. Gramy dla Was przez całe wakacje, dlatego zachęcamy — nie zwracajcie biletów, wymieńcie je na inne. Zapraszamy latem i jesienią — napisano w apelu na Instagramie.

Teatr Polonia zaproponował swoim widzom, by wymienili bilety na inny dowolny termin lub dowolny spektakl w tej samej strefie biletowej do końca 2020 roku. Oprócz potrzebnego wsparcia apelowano również o rozwagę.

— Zostańmy chwilowo w domach, ale nie rezygnujmy z teatru — dodano.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Drodzy Widzowie, w tym trudnym dla nas wszystkich momencie, chcemy Was prosić o wsparcie, dzięki któremu będziemy mogli grać dalej. Nasze teatry trwają od lat i funkcjonują dzięki naszej publiczności, dzięki Wam. Nie dotacjom, nie sponsorom. Właśnie dzięki publiczności. Gramy dla Was przez całe wakacje, dlatego zachęcamy – nie zwracajcie biletów, wymieńcie je na inne. Zapraszamy latem i jesienią. Proponujemy Wam wymianę biletów na inny dowolny termin lub inny dowolny spektakl w tej samej strefie biletowej do końca 2020 roku. Zostańmy chwilowo w domach, ale nie rezygnujmy z teatru. Pozdrawiamy Was, bądźcie zdrowi, Fundacja Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury

Post udostępniony przez Krystyna Janda (@tojajanda)

źródło: dorzeczy.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these