Dominik Tarczyński był gościem w programie „Jedziemy” TVP Info i postanowił założyć się z Donaldem Tuskiem.

– Dzisiaj mamy 30 grudnia, czekam, jestem gotowy na zakład z kłamcą Tuskiem – powiedział Dominik Tarczyński.

Z czym związana była propozycja posła PiS?

Politycy PO nie kryją swojego niepokoju w związku z kolejnymi doniesieniami o stosowaniu systemu Pegasus do inwigilacji Krzysztofa Brejzy i mec. Romana Giertycha.

Swój komentarz w tej sprawie zostawił sam Donald Tusk, który wystąpił podczas konferencji prasowej 28 grudnia. Donald Tusk zasugerował złożenie wniosku o powołanie sejmowej komisji śledczej i komisji nadzwyczajnej w Senacie. Były premier nie ukrywał, że chciałby się zorientować, czy telefony polityków i działaczy PO były podsłuchiwane.

Do pomysłu lidera PO odniósł się Dominik Tarczyński, który wystąpił z propozycją zakładu.

– Przyjmuję zakład, że nie da ani jednego telefonu. Przyjmuję teraz zakład, jeżeli Donald Tusk jest prawdomówny, to wzywam Donalda Tuska, załóżmy się, żaden telefon nie będzie sprawdzony – obwieścił Tarczyński w programie Michała Rachonia „Jedziemy” TVP Info.

– Wtedy by im nie przeszkadzało, że ci eksperci mogliby posiąść wiedzę np. od Adama Szłapki, który zasiada w komisji ds. służb specjalnych? Nikt nie przekaże żadnego telefonu, bo będzie się bał, że na jaw wyjdą afery. Donald Tusk jest chronicznym kłamcą i nic z tego nie będzie. Po raz kolejny Tusk kłamie, bo jest chronicznym kłamcą. Nic z tego nie będzie. Przypominam, dzisiaj mamy 30 grudnia, czekam, jestem gotowy na zakład z kłamcą Tuskiem – podsumował Dominik Tarczyński.

Przeczytaj również:  Lublin: Kierowca, który zignorował czerwone światło szybko tego pożałował [WIDEO]

Zobacz również: Sylwester Marzeń. Lider TVP ogłosił udział światowej gwiazdy. „Polacy zasługują na najlepszych…”

Zobacz również: Koronawirus w Polsce. Nowe województwo na czele liczby zgonów

źródło: Twitter.com, TVP Info

(Visited 114 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj