Dominik Tarczyński postanowił odnieść się do afery ze szczepieniami aktorów i celebrytów poza przyjętą kolejnością. Eurodeputowany PiS określił skandaliczną sytuację „cwaniactwem”.

Być może przestanie Pani obrażać inteligencję Polaków? napisał Tarczyński na Twitterze, zwracając się do Marii Seweryn. Cwaniactwo elyt i ich rodzin wyszło!A jak wyszło to Pani ordynarnie kłamała dziennikarzowi!

Afera wybuchła zaraz po tym, jak Leszek Miller poinformował w mediach społecznościowych o zaszczepieniu się na COVID-19. Choć polityk jako osoba spoza grupy „0” nie kwalifikuje się do przyjęcia szczepionki, otrzymał ją poza kolejnością ustaloną przez Narodową Strategię Szczepień.

Niedługo potem w Internecie zawrzała z powodu wyznania aktorki Krystyny Jandy, która również pochwaliła się zaszczepieniem poza kolejnością. Jeszcze w sobotę dziennikarze telewizji Polsat News dotarli do informacji, według których zaszczepieni zostali także Wiktor Zborowski, Krzysztof Materna, Magda Umer oraz Maria i Andrzej Seweryn.

Swój komentarz w tej kwestii postanowił zostawić europoseł PiS Dominik Tarczyński:

Akcja proszczepionkowa ukrytych celebrytów którzy przyznali się do wszystkiego gdy wyszło na jaw? „Być może” zrobiła Pani coś złego? Być może przestanie Pani obrażać inteligencję Polaków? Cwaniactwo elit i ich rodzin wyszło! A jak wyszło to Pani ordynarnie kłamała dziennikarzowi! zwrócił się do aktorki.

Przeczytaj również:  Polskie Porozumienie Kynologiczne dokona rewolucji? Ministerstwo daje zielone światło

W sobotnim wydaniu „Faktów” na antenie TVN do otrzymania szczepionki przyznał się także były wiceprezes stacji, Edward Miszczak.

Przeczytaj również: Ranking najlepszych polityków 2020. Koszmarny wynik Donalda Tuska

źródło: Do Rzeczy

(Visited 1 202 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj