propolski.pl: Mina Macierewicz w czasie wystąpienia Bidena

Tak Macierewicz zareagował na słowa Bidena. Wszystko zarejestrowały kamery

Joe Biden przybył do stolicy Polski, by przemówić do Polaków na dziedzińcu Zamku Królewskiego. Kiedy amerykański polityk wspomniał o rosyjskiej gospodarce, kamera TVN24 zwróciła się prosto na Antoniego Macierewicza.

— W najbliższych latach zostanie zmniejszona o połowę — powiedział prezydent Joe Biden.

Gdy Joe Biden wypowiedział słowa dotyczące gospodarki Rosji, kamera TVN24 zwrócona została na Antoniego Macierewicza, który nie krył się z wymowną reakcją.

— W tej chwili, w najbliższych latach gospodarka Rosji zostanie zmniejszona o połowę. Wcześniej była 11. największą, przed tą inwazją. Wkrótce nie wejdzie nawet do 20. największych — kontynuował amerykański przywódca.

Antoni Macierewicz najwyraźniej nie zgadzał się z politykiem, ponieważ kręcił głową i był negatywnie nastawiony wobec tego, co usłyszał. Na komentarze internautów nie trzeba było długo czekać, pojawiło się ich całe mnóstwo.

— Gdy Biden mówi, jak wskutek sankcji ucierpi Rosja, Macierewicz wykonuje przeczący gest głową. Chociaż dziś mógłby sobie darować i się kamuflować — napisał dziennikarz Tomasz Lis.

Zobacz również: Prezydent Joe Biden: Artykuł 5. NATO jest dla nas świętym zobowiązaniem

Zobacz również: 12-letni tygrys amurski o imieniu Putin nie żyje. Dostał zawału serca

źródło: Twitter.com

About the Author

One thought on “Tak Macierewicz zareagował na słowa Bidena. Wszystko zarejestrowały kamery

  1. Kuźwa wytłumaczeń tego energicznie wykonanego gestu może być co najmniej kilka np. ktoś siedzący obok coś mówi do Macierewicza z czym on się nie zgadza. Ebane usilne lewactwo jak dzieci co straciły łopatkę w piaskownicy szukają i oszukują jak zwykle MATOŁKÓW bez własnego rozumu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these