Joe Biden przybył do stolicy Polski, by przemówić do Polaków na dziedzińcu Zamku Królewskiego. Kiedy amerykański polityk wspomniał o rosyjskiej gospodarce, kamera TVN24 zwróciła się prosto na Antoniego Macierewicza.

— W najbliższych latach zostanie zmniejszona o połowę — powiedział prezydent Joe Biden.

Gdy Joe Biden wypowiedział słowa dotyczące gospodarki Rosji, kamera TVN24 zwrócona została na Antoniego Macierewicza, który nie krył się z wymowną reakcją.

— W tej chwili, w najbliższych latach gospodarka Rosji zostanie zmniejszona o połowę. Wcześniej była 11. największą, przed tą inwazją. Wkrótce nie wejdzie nawet do 20. największych — kontynuował amerykański przywódca.

Antoni Macierewicz najwyraźniej nie zgadzał się z politykiem, ponieważ kręcił głową i był negatywnie nastawiony wobec tego, co usłyszał. Na komentarze internautów nie trzeba było długo czekać, pojawiło się ich całe mnóstwo.

— Gdy Biden mówi, jak wskutek sankcji ucierpi Rosja, Macierewicz wykonuje przeczący gest głową. Chociaż dziś mógłby sobie darować i się kamuflować — napisał dziennikarz Tomasz Lis.

Zobacz również: Prezydent Joe Biden: Artykuł 5. NATO jest dla nas świętym zobowiązaniem

Zobacz również: 12-letni tygrys amurski o imieniu Putin nie żyje. Dostał zawału serca

źródło: Twitter.com

(Visited 1 232 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

  1. Kuźwa wytłumaczeń tego energicznie wykonanego gestu może być co najmniej kilka np. ktoś siedzący obok coś mówi do Macierewicza z czym on się nie zgadza. Ebane usilne lewactwo jak dzieci co straciły łopatkę w piaskownicy szukają i oszukują jak zwykle MATOŁKÓW bez własnego rozumu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj