propolski.pl: Paweł Kukiz dowalił hejterce

Marszałek Grodzki przepraszał Ukrainę za polski rząd. Kukiz stracił cierpliwość: Medal Bohatera Związku Radzieckiego

Marszałek Senatu Tomasz Grodzki wypowiedział ostatnio zaskakujące słowa, w których przepraszał Ukrainę za zachowanie władz polski. Wystąpienie marszałka wywołało wiele kontrowersji. Grodzkiemu odpowiedział Paweł Kukiz, który opublikował post na Facebooku.

– Finansujemy zbrodniczy reżim, który zdobyte pieniądze zużywa na mordowanie niewinnych ludzi – mówił marszałek Senatu Tomasz Grodzki, który zaadresował swoje wystąpienie do Rady Najwyższej Ukrainy.

– Sankcje muszą być kompletne i stanowczo egzekwowane. Dlatego muszę Was przeprosić za to, że niektóre firmy w haniebny sposób kontynuują działalność w Rosji, że nadal przez Polskę jadą tysiące tirów na Białoruś i dalej, że nadal rząd importuje rosyjski węgiel i nie potrafi zamrozić aktywów rosyjskich oligarchów – kontynuował.

– W ten sposób z niedającą się zaakceptować hipokryzją nadal – nawet wbrew intencjom – finansujemy zbrodniczy reżim, który zdobyte pieniądze zużywa na mordowanie niewinnych ludzi – dodał Grodzki.

Prof. Grodzki opowiada się za tym, by całkowicie odizolować Rosję, tak, by Moskwa odczuła to na wiele lat. Do słów tych odniósł się Paweł Kukiz, któremu szybko puściły nerwy.

– Gdyby ktoś nie wiedział jak wygląda »piąta kolumna« to ma okazję zobaczyć. Na załączonym obrazku. Powinien ożenić się z Ochojską (Janiną Ochojską – szefową PAH, europosłanką – red). I adoptować Lisa. I byłaby rodzina na medal. Medal Bohatera Związku Radzieckiego – napisał na Facebooku Kukiz.

Zobacz również: 12-letni tygrys amurski o imieniu Putin nie żyje. Dostał zawału serca

Zobacz również: Tak Macierewicz zareagował na słowa Bidena. Wszystko zarejestrowały kamery

Gdyby ktoś nie wiedział jak wygląda „piąta kolumna” to ma okazję zobaczyć. Na załączonym obrazku.… Powinien ożenić się…

Opublikowany przez Pawela Kukiza Sobota, 26 marca 2022

źródło: Facebook.com

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these