Trzaskowski

Tajne spotkanie Trzaskowski-Biedroń. Nieoficjalnie: „Późny wtorkowy wieczór. Rozmawiali o zupełnie nowym projekcie”

Rafał Trzaskowski miał odbyć utrzymane w tajemnicy spotkanie z europosłem i liderem partii Wiosna Robertem Biedroniem. Obaj politycy mieli rzekomo rozmawiać o lewicowo-centrowym projekcie wykluczającym ze współpracy blok konserwatywny Platformy Obywatelskiej. O sprawie donosi „Super Express”.

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski spotkał się we wtorkowy wieczór z Robertem Biedroniem donosi „Super Express”. Według tabloidu rozmowa obydwu liderów dotyczyła realizacji nowego projektu politycznego.

Nieoficjalnie wiemy, że politycy dyskutowali o wspólnym centrowo-lewicowym projekcie bez udziału konserwatystów z Platformy Obywatelskiej informuje „Super Express”.

Tabloid opisuje przebieg spotkania następująco:

Warszawski ratusz, późny wieczór. Do prezydenta stolicy i jednego z liderów PO Rafała Trzaskowskiego przyjeżdża europoseł Wiosny Robert Biedroń. Politycy znają się od lat, świetnie się dogadują. Po krótkiej wymianie uprzejmości rozmowa schodzi na tematy czysto polityczne czytamy.

Anonimowy informator dziennika twierdzi, że projekt polityczny nad którym debatowano, miałby powstać jako skrzydło nowego ruchu Trzaskowskiego, lecz bez udziału konserwatywnych polityków PO.

Chcemy postawić na takie kwestie, jak aborcja, wolność, prawa kobiet, Unia Europejska etc. donosi informator gazety.

„Super Expressowi” nie udało się póki co potwierdzić informacji przekazanych przez informatora.

Przeczytaj również: Rafał Trzaskowski ma poważne kłopoty. „To może oznaczać, że włodarz miasta straci stanowisko”

Przeczytaj również: „Do tej pory, jeszcze tego nie ćwiczyliśmy”. Prof. Horban o kolejnym kontrowersyjnym pomyśle. Chodzi o ostry zakaz

źródło: Tysol

About the Author

Malicki Jan

Wspieram polskie sprawy i opowiadam się po stronie wolności. Chętnie oddaję się urokom rozrywki cyfrowej i jestem na bieżąco z platformą Xbox i Playstation.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these